Kiralık Aşk Serdar Kimdir Gerçek Adı Nedir


kiralık aşk serdar gerçek adıStar Tv ekranlarında yayınlanan ve sezon finalini 51.bölümle sevilen dizi Kiralık Aşk dizisinde oynadığı Serdar Karakteri ile başarılı bir performans gösteren oyuncumuzun Osman Akça gerçek ismidir. Başarılı oyuncu Osman Akça Twitter Facebook veya İnstagram adresini merak eden dostlarımız sanal dünyada bunlara kolaylıkla ulaşabilir.

Star Tv kanalında yayınlanmaya başladığı zaman merak uyandıran ve kurgusunu garsonluk yapan  defnenin ülkenin ünlü iş adamlarından birisini altı ay içerisinde kendisine aşık etmesi istenmesi ve bunu kabul etmesi üzerine başlayan hikayemiz Kiralık Aşk dizisinin konusunu oluşturmaktadır tabi esas kızımıza bu konuda yardımcı olacak olan kişinin güzel kızımızın aşık olduğu kişi olduğunu belirtirsek içerisinde bulunduğu keşmekeş durumuda özetlemiş olabiliriz. Dizimiz ilk 13 bölümü devirdikten sonra acaba final yapacakmı diye çok sorular sosyal medyada dizi severler tarafından sorulurken her defasında yapımcı firma tarafından gelen dizinin devam edeceği haberi ile derin bir nefes aldılar bu şekilde devam eden bölümler sonunda 51. bölümde sezon finali girmesi ile birlikte dizimizin reyting tablosunda inişli çıkışlı bir grafik çizdiğini çok rahatlıkla söyleyebilir  Kiralık Aşk Dizisi Ne Zaman Başlayacak sorusunun cevabını merak ede ziyaretçilerimizin merakını giderelim diğer dizilerin yeni sezona merhaba dedikleri eylül ayının sonlarına doğru başlayacağını belirtelim. Başarılı oyuncuların içerisinde yer aldığı yapımımız romantik komedi türünde kendisine yer bulduğu ve dizi severlerin yeni sezonu merakla beklediklerini sosyal medyada paylaştıkları mesajlarla net bir şekilde ortaya koyarak dizimiz kendi gününde diğer rakiplerinin önüne geçmek istediklerinde şuanda verilen destek en büyük güçleri olacak. Eylül ayında kanalın kendi gününde reyting silahı olan dizimizin yeni sezondaki performansı merakla beklenirken medyapusulasi ailesi olarak başarılı bir yayın dönemi geçirmelerini diliyoruz.

Canlandırdığı karakter ile başarılı bir performansa imza atan oyuncumuzun biyografisine yer verirken sevdiğiniz oyuncu hakkında bilgi sahibi olacaksınız sizde oyuncumuz hakkında kendi fikirlerinizi paylaşabilir diğer ziyaretçilerimizin bu görüşlerden yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

1 Ocak 1977 tarihinde Ordu’da dünyaya gelen Osman Akça, lise eğitimini tamamladıktan sonra İzmir’e gelmiş ve burada Ege Üniversitesi sahne sanatları bölümünde oyunculuk ana sanat dalında eğitim almıştır. Üniversite döneminde eğitim aldığı süreç içerisinde de çalışmalar yapan Akça, Ahmet Koraltürk’e ait ajans bünyesinde oyunculuk faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firar isimli yapım ile kariyerine adım atan oyuncu Gece Gündüz ve Dilber’in Sekiz Günü gibi projelerde kamera karşısına geçmiştir. Bu yapımlarda sergilediği oyunculuk ile dikkat çeken Akça, bir dönemin popüler dizilerinden olan Hatırla Sevgili dizisinde de ekranlarda yer almıştır. Oyuncunun son olarak dahil olduğu projeye baktığımızda Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Serdar karakteri ile öne çıkmaktadır.

KİRALIK AŞK DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın