Kiralık Aşk Sude Kimdir Gerçek Adı Nedir


kiralık aşk sude gerçek adıStar Tv ekranlarında yayınlanan ve sezon finalini 51.bölümle sevilen dizi Kiralık Aşk dizisinde oynadığı Sude Karakteri ile başarılı bir performans gösteren oyuncumuzun Melisa Şenolsun gerçek ismidir. Başarılı oyuncu Melisa Şenolsun Twitter Facebook veya İnstagram adresini merak eden dostlarımız sanal dünyada bunlara kolaylıkla ulaşabilir.

Star Tv kanalında yayınlanmaya başladığı zaman merak uyandıran ve kurgusunu garsonluk yapan  defnenin ülkenin ünlü iş adamlarından birisini altı ay içerisinde kendisine aşık etmesi istenmesi ve bunu kabul etmesi üzerine başlayan hikayemiz Kiralık Aşk dizisinin konusunu oluşturmaktadır tabi esas kızımıza bu konuda yardımcı olacak olan kişinin güzel kızımızın aşık olduğu kişi olduğunu belirtirsek içerisinde bulunduğu keşmekeş durumuda özetlemiş olabiliriz. Dizimiz ilk 13 bölümü devirdikten sonra acaba final yapacakmı diye çok sorular sosyal medyada dizi severler tarafından sorulurken her defasında yapımcı firma tarafından gelen dizinin devam edeceği haberi ile derin bir nefes aldılar bu şekilde devam eden bölümler sonunda 51. bölümde sezon finali girmesi ile birlikte dizimizin reyting tablosunda inişli çıkışlı bir grafik çizdiğini çok rahatlıkla söyleyebilir  Kiralık Aşk Dizisi Ne Zaman Başlayacak sorusunun cevabını merak ede ziyaretçilerimizin merakını giderelim diğer dizilerin yeni sezona merhaba dedikleri eylül ayının sonlarına doğru başlayacağını belirtelim. Başarılı oyuncuların içerisinde yer aldığı yapımımız romantik komedi türünde kendisine yer bulduğu ve dizi severlerin yeni sezonu merakla beklediklerini sosyal medyada paylaştıkları mesajlarla net bir şekilde ortaya koyarak dizimiz kendi gününde diğer rakiplerinin önüne geçmek istediklerinde şuanda verilen destek en büyük güçleri olacak. Eylül ayında kanalın kendi gününde reyting silahı olan dizimizin yeni sezondaki performansı merakla beklenirken medyapusulasi ailesi olarak başarılı bir yayın dönemi geçirmelerini diliyoruz.

Canlandırdığı karakter ile başarılı bir performansa imza atan oyuncumuzun biyografisine yer verirken sevdiğiniz oyuncu hakkında bilgi sahibi olacaksınız sizde oyuncumuz hakkında kendi fikirlerinizi paylaşabilir diğer ziyaretçilerimizin bu görüşlerden yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

1996 tarihinde İzmir’de doğan, bir dönem burada yaşayan ve ilk – orta öğrenimini İzmir’de tamamlayan Melisa Şenolsun, lise ve üniversite eğitimi için İstanbul’a gelmiş fakat burada oyunculuğa ilgi duyması sebebiyle ağırlığını bu yönde kullanmıştır. İstanbul’da bulunduğu süreç içerisinde sektörle ilgili çalışmalar yapan Melisa Şenolsun, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde eğitim almış ve buradan mezun olmuştur.

Efecan Şenolsun isimli bir kardeşe sahip olan Melisa Şenolsun, 170 cm boy uzunluğuna sahiptir. Kariyerine tiyatro eğitimi ile başlaması yeteneklerinin daha ön plana çıkmasını sağlarken oyuncu güzelliğiyle de dikkat çekiyor.

Melisa Şenolsun’un ilk dizi tecrübesini ABC kanalında beş sezondur yayınlanan Pretty Little Liars dizisinin Türkçe uyarlaması olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde yaşaması bekleniyor. Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan ve 6 Temmuz 2015 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelen dizi de Melisa Şenolsun Hande isminde bir karaktere hayat verirken oyuncunun gelecekte de güçlü yapımlar içerisinde yer alacağına inanılıyor. Kendisinin özellikle sosyal medya üzerinde aktif bir isim olduğunu görüyoruz.

KİRALIK AŞK DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın