Kısmetse Olur Haftanın Finali Kim Elendi 25 Eylül 2016 Neler Yaşandı


Kısmetse Olur 25 Eylül 2016 Pazar Kim Elendi

Rabia ile adnanın konuşmasına gökhan büyük tepki gösterirken. adnan bu konu hakkında ben bu evde rabia ile konuşmaya devam edeceğim dost olmayaca devam edeceğim . Bu konu hakkında yorum yapan onur konuşmalaraının ortasına dalan leyla ya sen kimsin diyerek tepkisini gösterdi.Didem’de bu konuşmalardan rahatsız olarak evde artık adnan rabia konuşmalarından bıktım artık konuşlmasını istemiyorum diyerek sitem etti.Bu tartışma ile Aycan ile Didem tartışması yeniden alev aldı.Bu konuşmalara adnan tepki olarak bu cevaplara ben bile suskun kaldım konuşamıyorum konuşsam olay oluyor konuşmasam zaten olay oluyor.Didemin sürekli konuşmasına ve arkadaşları ile sürekli tartışma içerisinde olmasına Gökhan tepkisini sert bir şekilde dile getirdi.Konuyu yumuşatmaya çalışan sunucumuz Kısmetse Olur evinin ilk tanıma yoluna giren çifti olan Hazal ve Semihi tebrik etti .

Hafta içerisinde tolganın suat ile tartışması sonucu 2 uyarı alması ve gamze tolgayı savunmak amaçlı evdekiler ile tartışmaya girince gamzeninde 2. uyarıyı almasına leylanın tepkisi sert olurken neden sen elinden tutup dışarı çıkardın demesine gamze sert bir şekilde burada kimse tolgayı savunmadı geldiği günden beri hep bir grup var tolgaya karşı burada kadın halimle tolgayı savunurken siz neredeydiniz diyerek tepkisini dile getirdi.

Suat bu konuşmalara sessiz kalmayarak gamzeye senden yaşca büyüğüm benimle her ne kadar tolgayı savunsada saygılı olman gerekirdi bu yaptığın çok yanlış böyle yapmak yerine sadece tolgayı alıp sakinleştirebilirdin dedi.Tolga ise ilerde bir daha böyle bir olay olursa kimse benim yanıma gelip böyle yapmasın beni savunmak için kendi evlerinde beni savunmaları yeterli olur dedi.Gamze ise ısrarla tolgayı savunma sebebim tolganın üstüne çok gidildiğini suata da bu yüzden büyük tepki gösterdiğini dile getirdi.

Kısmetse olur eleme oylaması sonucu;
erkekler evinden semih(2),aykut,tolga(2),suat,onur
kızlar evinde gamze(2), deniz(2) leyla(2),serap

Erkekler evinden semih gitmesi yönünde 3 oy olarak gitmesi kararlaştırılan kişi oldu

Kısmetse Olur 25 eylül 2016 izle, kısmetse olur 25 eylül kim elendi, kısmetse olur haftanın finali, kısmetse olur kim elendi,kısmetse olur kim geldi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın