Müge Anlı 22 Şubat 2016 Suriyeli Kayıp Anne ve Kızları


Müge Anlı 22 Şubat 2016 Suriyeli Alya Savvaz ve İki Kızı Ankarada Kayboldu

Buse Yurtalan başına gelen kötü bir olaydan dolayı hamile kalmış ve çocuğunu internet üzerinden tanıştığı bir aileye vermişti konuyu okumak için tıklayın  bugünkü yayında ise Buse devlet korumasındaki bebeğini görmeye gitmiş orada yaşadıklarını anlattı sosyal hizmetler müdürlüğü bebeği alan ailenin yaş durumundan dolayı ve bebeği alma biçimlerinden dolayı kendilerine bebeğin verilmesinin söz konusu olmayacağı belirtilmiş. Yiğit Efe bebeği yasal durum neticesinde bebek evlat edinemeyecekleri fakat bebeğe 5 yıl boyunca baktığı süreç olsaydı bu durumun değerlendirme aşamasına alınabilirdi fakat şuan bu durum söz konusu olmadığı belirtilirken. Bebeği alan ailenin bu konuda görüşleri isyan neticesinde 4-5 ay boyunca kendilerinin baktığını ve busenin anlattıklarının çarpıltılmış bilgiler olduğunu dile getirirken eğer Buse kendisinin bakamayacağını dile getiriyorsa neden ilk olarak çocuk esirgeme kurumuna vermedi sonrada alabilirdi bunu yapmamış telefonla ulaşamaması söz konusu değil devamlı açık diye belirtirken bebekten bahsederken göz yaşlarına hakim olamadı. Buse annesinin kendisine sahip çıkmadığı programa çıktığı için eleştirdiğini babasını ise tanımadığını dile getirdi.

suriyeliYusuf Safi 2 çocuğu ile Suriye’den gelmiş Ankara’da inşaatlarda elektirik işi yapıyor eşi Alya Savvaz ve iki çocuğu kayıp evine gelen misafirlerle evden çıkan eşi ve iki çocuğundan bir daha haber alınamamış. Eşinin arkadaşı naim adında biri ile çıktığını ve onun yanında olduğunu düşündüğünü söylerken Naim telefonla bağlanarak Yusuf bey ile beraber çalıştıklarını 7-8 aydır arkadaş olduklarını fakat böyle bir durumun olmadığını kendisi ve Yusufun beraber onun eşini aradığını söz konusu olayda evden çıktıklarında Alya hanım ve iki çocuğu ile çarşıya gideceklerini söyleyerek yanlarından ayrıldıklarını daha sonra görmediğini söylerken Yusuf’un hanımına şiddet uyguladığını bu yüzden hanımın çocukları ile kaçmış olabileceğini düşündüklerini dile getirirken Yusuf eşine şiddet uygulamadığını söyledi Suriyeden savaştan kaçan insanların ülkemize geldiğinde kötü niyetli insanların eline düşebileceği ve istenmeyen olayların yaşanabileceği konusunda ekran başındakileri uyardılar.

Adanada yaşayan Mehmet ışıkoğlu dosyasını aralamak için konu işlenmeye devam ediyor daha önce yaşananlar için tıklayın konu 1  konu 2  konu 3  arkadaşları ile birlikte olduğu gün orada olan barış kaya  yayına katıldı Mehmet Işıkoğlu en son kimin yanında olduğuna dair muallak durum devam ediyor.  O gün dalyanın 5 kilo uyuşturucusunu aldıklarını ve ücretini kendisine vermediklerini ve bunu iki ayrı yerde dağıttıklarını dile getirmesi kayıp olayının farklı bir yöne kaymasına neden olurken ortam bir anda gerildi bayram ve tekinin ani tartışmasında küfürler havada uçuşurken sesleri yayına yansımadı. Telefonla bağlanan dalyan ise böyle bir durumun olmadığını dile getirirken mehmet ışıkoğlunun uyuşturucu satışı yaptığının dile gelmesi kayıp olayının cinayet olma ihtimalini yüksek gösteriyor

Müge Anlı 22 Şubat izle, Müge Anlı Son Bölüm izle, Müge Anlı 22 Şubat 2016 , Müge Anlı 22.02.2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın