Müge Anlı 29 Şubat 2016 Taksici Ramazan Katili Ortaya Çıktı


Müge Anlı 29 Şubat 2016 Ramazan Işık Cinayeti Çözüldü

Ramazan Işık taksicilik yapan birisidir 12 şubat cuma gününden bu yana kendisinden haber alınamıyordu üniversite öğrencisi olan ramazanın taksisi kaybolduktan sonra arabası gebzede bulunmuştu.  Konya Emniyet Müdürlüğü çalışmaları sonucunda  Cezaevi firarisi olan salı günü müge anlı ekibi ile röportaj yapan Murat E  ve Hüseyin D. tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.  Cinayet sebebi olarak il dışına çıkmak istediğini fakat Ramazan bunu kabul etmemiş Murat bu sırada uyuşturucu etkisi ile tartışıp onu öldürdüğünü emniyetteki ifadesi ile ortaya çıktı. Sevgililerinin yanına gitmek için taksiciyi çağırmış ona ılgına gitmişler orada il dışına gitmek istediklerini söylemişler kabul etmeyince arabayı kendilerine vermelerini talep etmişler bu istekleride kabul görünmeyince pompalı tüfekle öldürüp gebzede aracı bırakmışlar. Bulunan takside yapılan araştırmalar neticesinde bulunan kan lekesinin başka birisinin çıkabileceği ikinci bir cinayet olabilme ihtimali var. Yayına katılan abisi keşke daha önce erken müge anlı programına başvursaydık zira daha erken bulunabilme ihtimali olurdu en kötü ihtimal kardeşimizin cesedini daha düzgün bir şekilde bulabilirdik zira kardeşinin cesedinin geçen sürede çok bozulduğu için ailesinden 5-6 kişinin teşhis edemediğini dile getirdi.

Fulya Cihan Ertem Çorluda tek başına yaşıyor alzheimer hastası 28 şubat pazar günü çorludan otobüse binip istanbula gelmiş fakat kendisinden bir daha haber alınamamış ardından otobüs firmalarına gidip babasının resimini gösterdiği zaman sabah 5 gibi geldiğini istanbula bilet aldığını söylemişler.

Mehmet Işıkoğlu uzun süredir aranıyor kendisinden haber alınamıyordu ilk olarak kendisinin silah alım satım işi yapacağı söylenmiş bu yönde ilerlenirken boş çek yaprağı alım satımı yapmak için bir alışveriş yapacağı ardından ise uyuşturucu işi içerisinde olduğu ve nedenle başına bir şey gelebileceği konusunda endişeler artmıştı. Cuma günü mehmet ışıkoğlunun cesedine ulaşıldı yapılan ilk incelemede bıçaklanarak öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Cuma günü Mehmet Seyran Musa A ve Cihat A göz altına alındı yapılan sorgulamalar ardından savcılığa sevk edilecek. Bugünkü yayında cinayeti kim veya kimler tarafından yapıldığı konusu masaya yatırıldı.

Müge Anlı 29 Şubat izle, Müge Anlı Son Bölüm izle, Müge Anlı 29 Şubat 2016 , Müge Anlı 29.02.2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın