Müge Anlı Son Bölüm İzlemeyenler İçin Neler Oldu


muge-anli-ile-tatli-sertSonunda yaz döneminde verilen ara bitmesi ile senelerdir atv ekranlarında yer alan ve sabah kuşağında karşısına çıkan rakip programların tutunamayanlar listesine dahil olduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert  29 Ağustos 2016 Pazartesi günü başlıyor.  Ülkemizde kayıp vakalarının bulunma süresi uzadığı zaman bir çok zaman müge anlı bulsun diye espri konusu yapılan programda üstü örtülmüş veya faili bulunamamış bir çok olayın bulunmasını sağlayan program arka planda ise sevgi izi adında bir projeye imza atarak bu projesini ülke dışına taşırmayı başardı. Bu sene dizilerin eylül ayının ortalarında yayınlanmaya başlayacağını düşündüğümüzde gündüz kuşağında yer alan bir çok programında aynı tarihlerde yayınlanması öngörülüyordu fakat ülkemizde yaşanan olağan üstü durumlar nedeni ile televizyon kanallarının yöneticileri yeni sezonu erkene çekerek reklam gelirlerinin düşmesinin önünü almak istediler ve gündüzleri yayınlanan programlarını ağustos sonuna almaya başladılar.

Sabah yayınlanan Müge anlı programını kaçıranlar ve uzun süren videoyu izlemek istemeyen ziyaretçilerimiz için geçtiğimiz dönem yaptığımız gibi o gün programda işlenen olaylar hakkında sizlere bilgi vereceğiz sizlerde bu sayede programda yaşanan olaylardan haberdar olmuş olacaksınız bu bilgilere ulaşabilmek için Müge Anlı  kategorisinden yararlanabilirsiniz. Bir çok olayın uzun süren araştırmalar neticesinde açıklığa kavuştuğunu düşündüğümüzde elbette bazı olayların günler hatta haftalar sürdüğünü anlayışla karşılamak gerekiyor medyapusulasi.com ailesi olarak olayları kısa ve öz bir şekilde özetleyerek işlenen konu hakkında son gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Müge Anlı Kategorisinde bulunan günlere ait programların altına işlenen olayla ilgili fikirlerini yazarak bu düşüncelerinizi diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşabilir belkide ele aldığınız konunun gözden kaçan bir durumun açıklığa kavuşmasına fayda sağlamasına katkıda bulunabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy
Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın