Ne Giysem Yakışır 10 Ekim 2016 Pazartesi Sageh Özden Düellosu


Ne Giysem Yakışır 10 Ekim Pazartesi günü yeni bir yarışmacının katılması ile başladı bu hafta katılan kişi Melisa oldu tanışma faslının ardından yapılan kura çekiminde bugünkü yarışmacılarımız Sageh ve Özden oldu 2 saat 15 dakikalık süre içerisinde 500 lira bütçeleri ile jean ile en iyi kombini yaparak diğer rakiplerinin karşısına çıkıp onların oylarını almaya çalıştılar.

Bu hafta genel olarak semt pazarlarından alışveriş yapacak olan yarışmacılarımız bu değişiklik için kimileri üzülürken genelde mağazadan gereksinimlerini karşılayanlar bu durum içerisindeyken semt pazarından alışveriş yapmayı sevenler ise bu duruma oldukça sevindi.

ne-giysem-yakisir-jean-butce

Ekranlarda yer alan moda yarışma programından biri gardırop savaşları Fox tv kanalında yayınlanırken aynı saat diliminde Tv8 ekranlarında yer alan yeni moda yarışma programı ne giysem yakışır ekranlara gelmeye başladı. 10 yarışmacının yer aldığı programda her gün kura ile çekilen iki kişi alışveriş yapacak konsept ve bütçeleri belirlendikten sonra iki yarışmacımız kendileri için söylenen semte giderek ellerindeki para ile en iyi konsepte uygun kıyafetler alarak podyuma çıkacak ve juri koltuğunda oturan diğer rakipleri bu iki güzelin kıyafet seçimini değerlendirecekler. Günün finalinde ise 8 yarışmacı podyumda konsepte uygun olarak alışveriş ve makyajını yapan iki yarışmacıya puan verecekler hafta içerisinde aldıkları puana göre hafta sonunda birinci olmaya çalışacaklar. Her gün iki yarışmacımızın mücadele ettiği ve diğer rakiplerinin kendilerine puan verirken değerlendirmelerde bulunacaklar bakalım bu haftanın sonunda kim birinci olacak kim veda edecek.

ne-giysem-10-ekim-gunun-kazananiSageh ve Özden Düellosunda Sageh  8 oy alırken özden 0 oy alabildi Sageh günün birincisi  oldu

ne giysem yakışır 10 Ekim,ne giysem yakışır günün birincisi, ne giysem yakışır düeollo kim kazandı, ne giysem yakışır Sageh özden

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eğlence