Ne Giysem Yakışır 21 Eylül 2016 Çarşamba Günü Kim Birinci Oldu


ne-giysem-yakisirNe Giysem Yakışır 21 Eylül Çarşamba günü mode düelosunda yer alacak isimler Aysun ve Öykü oldu Boğazda bir yemek konseptine göre alışveriş yapacak olan aysun ve öykü alışverişlerini bağdat caddesinde yaparken 1300 lira bütçe ile güne başlayacaklar.

Tv8 ekranlarında yer alan yeni moda yarışma programı ne giysem yakışır ekranlara gelmeye başladı. 10 yarışmacının yer aldığı programda her gün kura ile çekilen iki kişi alışveriş yapacak konsept ve bütçeleri belirlendikten sonra iki yarışmacımız kendileri için söylenen semte giderek ellerindeki para ile en iyi konsepte uygun kıyafetler alarak podyuma çıkacak ve juri koltuğunda oturan diğer rakipleri bu iki güzelin kıyafet seçimini değerlendirecekler. Günün finalinde ise 8 yarışmacı podyumda konsepte uygun olarak alışveriş ve makyajını yapan iki yarışmacıya puan verecekler hafta içerisinde aldıkları puana göre hafta sonunda birinci olmaya çalışacaklar.

ne-giysem-yakisir-21-eylul-aysnZaman zaman yarışmacılar arasında çıkan görüş ayrılıkları nedeni ile hararetli anlar yaşanırken rekabetin vermiş olduğu stres yarışmacılarımızın gergin olmasına neden oluyor.

Aysun Öykü yarışmasında aysun 7 oy alırken öykü 1 oy alabildi.

ne giysem yakışır 21 Eylül,ne giysem yakışır günün birincisi, ne giysem yakışır günün finalini kim kazandı, ne giysem yakışır aysun öykü

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın