Ne Giysem Yakışır 26 Eylül Pazartesi Büşra Damla Düellosu


ne-giysem-yakisir-26-eylul-busra-damlaNe Giysem Yakışır 26 Eylül 2016 Haftanın ilk gününde Damla Ve Büşra düellosuna sahne olacak günün konsepti olarak beş yıldızlı bir otelde düğüne gitmek için hazırlanacaklar bugünkü bütçeleri 1200 lira olurken alışveriş semti olarak fatih belirlendi.

Tv8 ekranlarında yer alan yeni moda yarışma programı ne giysem yakışır ekranlara gelmeye başladı. 10 yarışmacının yer aldığı programda her gün kura ile çekilen iki kişi alışveriş yapacak konsept ve bütçeleri belirlendikten sonra iki yarışmacımız kendileri için söylenen semte giderek ellerindeki para ile en iyi konsepte uygun kıyafetler alarak podyuma çıkacak ve juri koltuğunda oturan diğer rakipleri bu iki güzelin kıyafet seçimini değerlendirecekler. Günün finalinde ise 8 yarışmacı podyumda konsepte uygun olarak alışveriş ve makyajını yapan iki yarışmacıya puan verecekler hafta içerisinde aldıkları puana göre hafta sonunda birinci olmaya çalışacaklar. Ne Giysem Yakışır programında ilk haftanın sonunda yarışmaya vede ene-giysem-yakisirdecek isim beklenirken ilk haftanın günahı olmaz mantığından hareketler cengiz abazoğlu bu hafta eleme olmayacağını belirtince yarışmacılar çok sevindi. İkinci haftadan itibaren büyük bir heyecan yaşanmaya başlayacak ilk hafta yarışma konsepti ve diğer arkadaşları ile tanışan 10 yarışmacımız için artık acemilik dönemi bittiği için elenme gecesi artık daha zor geçecek gibi duruyor medyapusulasicom ailesi olarak eleme gecelerinde yaşananları sizlere an be an aktarmaya devam edeceğiz böylece programı izleme imkanı olmayanlar yayın içerisinde yaşananları okuyarak öğrenmiş olacaklar.
Zaman zaman yarışmacılar arasında çıkan görüş ayrılıkları nedeni ile hararetli anlar yaşanırken rekabetin vermiş olduğu stres yarışmacılarımızın gergin olmasına neden oluyor.

ne-giysem-yakisir-busraDamla Büşra Düellosunda Damla oy alırken Büşra oy alabildi.

ne giysem yakışır 26 Eylül,ne giysem yakışır günün birincisi, ne giysem yakışır düeollo kim kazandı, ne giysem yakışır damla büşra

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın