Ne Giysem Yakışır 28 Ekim Cuma Haftanın Finali Kim Birinci Oldu


Ne Giysem Yakışır 28 Ekim 2016 Cuma günü haftanın finaline geldiğimizde günün birincisi kim oldu sorusundan çok haftanın birincisi kim oldu ve kim elendi en çok merak edilen konulardan birisi oluyor 10 güzel genç bayanın podyumda haftalık olarak belirlenen konsepte göre alışverişini yaparken cuma günü yapılan finalde cengiz abazoğlunun koruma altına alınması veya yüksek puanlarla bunlara gerek kalmadan önümüzdeki hafta kalacaklar arasına isimlerini yazdırmaya çalışıyorlar. Bugün hafta boyunca giyim tarzı açısından başarısız bulunan iki kişi Biri Sageh Diğeri Büşra oldu iki aday eleme riski yaşarken arkadaşlarının oyları yarışmadaki kaderlerini belirleyecek.

ne-giysem-yakisir-28-ekim-haftanin-finali-elenenTv8 ekranlarında yer alan yeni moda yarışma programı ne giysem yakışır ekranlara gelmeye başladı. 10 yarışmacının yer aldığı programda her gün kura ile çekilen iki kişi alışveriş yapacak konsept ve bütçeleri belirlendikten sonra iki yarışmacımız kendileri için söylenen semte giderek ellerindeki para ile en iyi konsepte uygun kıyafetler alarak podyuma çıkacak ve juri koltuğunda oturan diğer rakipleri bu iki güzelin kıyafet seçimini değerlendirecekler. Günün finalinde ise 8 yarışmacı podyumda konsepte uygun olarak alışveriş ve makyajını yapan iki yarışmacıya puan verecekler hafta içerisinde aldıkları puana göre hafta sonunda birinci olmaya çalışacaklar. Ne Giysem Yakışır programında ilk haftanın sonunda yarışmaya veda isim beklenirken ilk haftanın günahı olmaz mantığından hareketler cengiz abazoğlu bu hafta eleme olmayacağını belirtince yarışmacılar çok sevindi. İkinci haftadan itibaren büyük bir heyecan yaşanmaya başlayacak ilk hafta yarışma konsepti ve diğer arkadaşları ile tanışan 10 yarışmacımız için artık acemilik dönemi bittiği için elenme gecesi artık daha zor geçecek gibi duruyor medyapusulasicom ailesi olarak eleme gecelerinde yaşananları sizlere an be an aktarmaya devam edeceğiz böylece programı izleme imkanı olmayanlar yayın içerisinde yaşananları okuyarak öğrenmiş olacaklar.

Zaman zaman yarışmacılar arasında çıkan görüş ayrılıkları nedeni ile hararetli anlar yaşanırken rekabetin vermiş olduğu stres yarışmacılarımızın gergin olmasına neden oluyor.


ne-giysem-yakisir-28-ekim-haftanin-finali-kazananiNe Giysem yakışırda Haftanın birincisi Melisa olurken Bu hafta Yarışmadan Elenen isim Büşra oldu

ne giysem yakışır 28 Ekim,ne giysem yakışır haftanın birincisi, ne giysem yakışır haftanın finalini kim kazandı,ne giysem yakışır kim elendi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eğlence