Ne Giysem Yakışır 30 Eylül 2016 Haftanın Finali


ne-giysem-yakisir-goksu-alina-duellosuNe Giysem Yakışır Haftanın Finalinde 30 Eylül Cuma günü yapıldı final öncesinde yapılan çekimde Göksu ve Alina yarıştılar günün konsepti olarak Sokak modası olarak belirlenirken harcamaları için belirlenen bütçe 750 lira oldu ve alışveriş yapacakları yer olarak Beşiktaş oldu. Final öncesine gelene kadar hafta içi yapılan düellolarda kim ne kadar puan almış onu kısaca hatırlayalım

Pelin 6 Öykü 2 Aysun 4 Segah 4 Emine 8 Özden 0 Büşra 6 Damla 2 almıştı bu duruma göre en yüksek oyu Emine alırken Özden puan almayı başaramıştı.

Tv8 ekranlarında yer alan yeni moda yarışma programı ne giysem yakışır ekranlara gelmeye başladı. 10 yarışmacının yer aldığı programda her gün kura ile çekilen iki kişi alışveriş yapacak konsept ve bütçeleri belirlendikten sonra iki yarışmacımız kendileri için söylenen semte giderek ellerindeki para ile en iyi konsepte uygun kıyafetler alarak podyuma çıkacak ve juri koltuğunda oturan diğer rakipleri bu iki güzelin kıyafet seçimini değerlendirecekler. Günün finalinde ise 8 yarışmacı podyumda konsepte uygun olarak alışveriş ve makyajını yapan iki yarışmacıya puan verecekler hafta içerisinde aldıkları puana göre hafta sonunda birinci olmaya çalışacaklar. Ne Giysem Yakışır programında ilk haftanın sonunda yarışmaya vede ene-giysem-yakisirdecek isim beklenirken ilk haftanın günahı olmaz mantığından hareketler cengiz abazoğlu bu hafta eleme olmayacağını belirtince yarışmacılar çok sevindi. İkinci haftadan itibaren büyük bir ne-giysem-yakisir-alinaheyecan yaşanmaya başlayacak ilk hafta yarışma konsepti ve diğer arkadaşları ile tanışan 10 yarışmacımız için artık acemilik dönemi bittiği için elenme gecesi artık daha zor geçecek gibi duruyor medyapusulasicom ailesi olarak eleme gecelerinde yaşananları sizlere an be an aktarmaya devam edeceğiz böylece programı izleme imkanı olmayanlar yayın içerisinde yaşananları okuyarak öğrenmiş olacaklar.
Zaman zaman yarışmacılar arasında çıkan görüş ayrılıkları nedeni ile hararetli anlar yaşanırken rekabetin vermiş olduğu stres yarışmacılarımızın gergin olmasına neden oluyor.
ne-giysem-yakisir-haftanin-kazani-aysunGöksu Alina Düellosunda Göksu 0 oy alırken Alina 8 oy alabildi. böylece gün birincisi alina oldu. Haftanın birincisi ise Aysun oldu 10000 lira para ödülünün yanında ard arda 2 hafta birinci olma başarısını gösterdi.

Elenme kısmına geldiğimizde Özden ve Öykü son ikiye kaldı Yapılan oylama sonucunda ise Öykü elenen isim oldu

 

 

ne giysem yakışır 30 Eylül,ne giysem yakışır haftanın birincisi, ne giysem yakışır haftanın finalini kim kazandı,ne giysem yakışır kim elendi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın