Ne Giysem Yakışır 6 Ekim 2016 Perşembe Aysun Özden Düellosu


Ne Giysem Yakışır 6 Ekim Perşembe günü Sonbahar Ayında sokak modasına uygun bir konseptle arkadaşlarının karşısına çıkarken bugünkü alışveriş bütçeleri 750 lira olurken alışveriş yapacakları semt olarak Taksim belirlendi.

Tv8 ekranlarında yer alan yeni moda yarışma programı ne giysem yakışır ekranlara gelmeye başladı. 10 yarışmacının yer aldığı programda her gün kura ile çekilen iki kişi alışveriş yapacak konsept ve bütçeleri belirlendikten sonra iki yarışmacımız kendileri için söylenen semte giderek ellerindeki para ile en iyi konsepte uygun kıyafetler alarak podyuma çıkacak ve juri koltuğunda oturan diğer rakipleri bu iki güzelin kıyafet seçimini değerlendirecekler. Günün finalinde ise 8 yarışmacı podyumda konsepte uygun olarak alışveriş ve makyajını yapan iki yarışmacıya puan verecekler hafta içerisinde aldıkları puana göre hafta sonunda birinci olmaya çalışacaklar. Her gün iki yarışmacımızın mücadele ettiği ve diğer rakiplerinin kendilerine puan verirken değerlendirmelerde bulunacaklar bakalım bu haftanın sonunda kim birinci olacak kim veda edecek.


Aysun ve Özden Düellosunda Aysun 7 oy alırken özden 1 oy alabildi günün birincisi Pelin oldu

ne giysem yakışır 6 Ekim,ne giysem yakışır günün birincisi, ne giysem yakışır düeollo kim kazandı, ne giysem yakışır aysun özden

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın