Ne Giysem Yakışır Sera Kimdir Nereli Yaşı Boyu


ne-giysem-yakisir-sera-bolukSera Bölük 18 Yaşında 1,65 boyunda 34 bedene sahip olan yeni yarışmacımız öğrenci olarak eğitimine devam etmektedir. Ne giysem yakışır yarışmasında birinci olarak başarısını geniş kesimlere göstereceğine olan inancının tam olduğunu söyleyen seraya medyapusulalsi.com ailesi olarak başarılar diliyoruz.

Tv 8 ekranlarında başlayan ne giysem yakışır moda tarzını seven izleyicilerimiz için iyi bir alternatif olmaya aday yapımlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor aynı saat diliminde yer alan Gardırop Savaşları ile sıkı bir rekabete girerken içerik aynı olmakla beraber bazı farkların olduğunu belirtmekte fayda jüri sistemi olarak yarışmacıları koyan ne giysem yarışması farklı bir çalışma yapmış her gün kura ile belirlenen iki yarışmacı kendilerine söylenen konsepte uygun olarak alışveriş yapacaklar tabi bunu yaparken kendilerine belirlenen bütçenin dışına çıkmamak şartıyla olacak ardından stüdyoda podyuma çıkacak olan iki yarışmacı geri kalan sekiz yarışmacının kendilerine vereceği puanlarla ve eleştirilerle hafta sonunda ya elenme riskini yaşayacaklar yada haftanın finalinde birinci olacaklar. Yarışmacıların kendilerine rakip gördüğü kişiye yaptıkları yorumların objektifliği tartışmalara açık olacak neticede kendisi için tehlike arz eden kişiyi bir anda elenmesini istemeleri yarışmaların tabiatından olan bir durum bunuda ne giysem yakışırda fazlası ile göreceğimize inanıyoruz.

Hafta içi her gün saat 12:30 da başlayacak olan program bu saat diliminde tv 8 kanalının güvendiği yapımlardan biri olacak yarışmacıların yorumları birbirileri ile iletişimleri sırasında yaşananların izleyicilerin dikkatini çekeceğe benziyor. Bayan izleyicilerimizin seveceği programlardan biri olmaya aday olan ne giysem yakışır programı elbise uyumuna önem veren değişik stilleri denemek isteyen kişiler için yol gösterici olacağını ön görüyoruz.

NE GİYSEM YAKIŞIR YARIŞMACILARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eğlence