No 309 Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu


no309No 309 Macerası Fox Tv ekranlarında başladığından beri büyük bir ilgi görmeyi başardı. Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın başrollerini paylaştığı dizide tesadüfler zincirin oluşturduğu olayların ikisininde tahmin edemediği yerlere gittiği bir dizi olarak başlayan ve aldığı sonuçlarla yeni dönemde devam etme olasılığı olan dizimiz hafta içi çarşamba günleri zirvede yer alıyor.

No 309 Dizisi Konusu; Onur ve Lale iki farklı dünyanın insanlarıdır tanışmadan önce kendi dünyalarına özgü yaşamlarına devam etmektedirler. Lale tarh bölümünü bitirmiş etrafında sevilen birisidir defalarca kpss sınavına girmesine rağmen atanamıştır bu nedenle boş durmaktansa annesinin çiçekci dükkanında çalışmaktadır babasının kendilerini küçük yaşta terketmesinin yanında beş yıllık mutlu bir ilişkisinin sonu aldatma ile bitince erkeklere ve aşka inancını yitirmiştir fakat her anne gibi lale’de annesinin kendisini evlendirmek istemesi ve onun için bulduğu damat adayı ile buluşmaya gitmesi konusundaki ısrara dayanamaz ve kabul eder damat adayı doktordur ve adı onurdur kartvizit üzerinden ideal bir damat adayıdır. Onur ise ülkenin en önemli holdinglerinden birisinin iki velihattından birisi ve öne çıkanıdır aldığı eğitim ile dedesinin yanında öğrendikleri ile birlikte iş dünyasında kendisine yer edinmiştir kibar bir yapısı ve kendini beğenmiş bir kişiliği vardır dedesinin vefatından sonra holdingin başına geçmeyi beklerken dedesinin vasiyetinde evlenmesi ve çocuk sahibi olma şartını duyunca şaşırsada yapacak bir şey yoktur her ne kadar kendisine göre evlilik yapılmış olması gereken sıradan bir formaliteden ibaret gibi olsada bunu aile içinde dile getirmez. Lale dr onurla buluşmak için gittiğinde esas oğlanımız onur ile buluşur isimlerin aynı olmasından dolayı durumu normal karşılayan lale aldıkları alkolun etkisi ile gece onur ile birlikte olur ve bu ilişkiden hamile kalır. Zoraki bir evlilik yoluna çıkan ikilimiz zaman geçtikce ailelerin birbirinden haz etmemesine rağmen bu ilişkilerini devam ettirme ve evliliklerini mutlu mesut devam ettirme niyetinde olacaklardır.  Zaruriyetle başlayan ilişkinin etrafında şekillenen aile ilişkileri dostlarının sözleri ile iki farklı kutup’un bir araya gelmesi neticesinde oluşacakların yansımasını çarşamba akşamları Fox Tv ekranlarında izleyeceğiz.

No 309 Üstünde Dizisi Oyuncu Kadrosu; DEMET ÖZDEMİR (Lale), FURKAN PALALI (onur) , SUMRU YAVRUCUK (Songül), NURŞİM DEMİR (ismet), ÖZLEM TOKASLAN (Yıldız), SUAT SUNGUR (Fikret), SEVİNÇ ERBULAK (Betül), BEYTİ ENGİN (Şadi), FATMA TOPTAŞ (Nilüfer), GÖKÇE ÖZYOL(Kurtuluş), PELİN ULUKSAR (Nergis), MURAT TAVLI (Samet), MEHMET CİHAN ERCAN (Erol), CEREN TAŞÇI(Filiz), EDA ÖZEL (Şebnem), İREM HELVACIOĞLU(Pelin), FATİH AYHAN (Dr. Onur), ÖMRÜM NUR ÇAMÇAKALLI( Gülşah)

NO 309 DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın