No 309 Filiz Kimdir Gerçek Adı Nedir


no 309 filizHafta içi Çarşamba Akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve  reyting listesinde üste olan  No 309 Dizimizde Filiz ismi ile canlandırdığı karakter ile beğenilen oyuncumuzun gerçek ismi Ceren Taşçı’dır. Kısa zamanda televizyon izleyenlerin beğenisini kazanan dizide bir hafta sonra olacak olayları merakla bekleten kurgusu ile sadık bir izleyici kitlesi edinmeyi başardı.

İki farklı insanın aynı amaçla gittiği fakat farklı kişilerle buluşmayı beklerken tamamen tesadüfler zinciri doğrultusunda oluşan olaylar nedeni ile aynı masada oturup birbirini tanırlar içkinin etkisi ile gecenin ilerleyen saatlerinde birlikte olan çiftimiz kendilerine geldiklerinde bu olayın yaşanmamış olmasını dilerler fakat lale hamile kalmıştır. Bu andan sonra olayların gidişatı dizinin genel iskeletini oluştururken izleyicilerimize senaristlerin oluşturduğu genel olayların içerisine çekerken iki kişinin etrafında olan iki ailenin arasında yaşananlar ve mecburiyetten başlayan bu ilişkinin gün geçtikçe aşka dönüşmesini izleyeceğiz. Lale ve Onur’un alevlenen aşkına karşı çıkanlara karşı aldıkları kararları uygulamaları sırasında yaşananlar zaman zaman bize tebessüm ettirecek zira genç çiftimizin aileleri bir birinden haz etmemektedirler.

Bu güzel dizimizde yer alan oyuncularımızı dizi içerisindeki karakterlerini anlatırken bunun yanında yazının sonunda oyuncumuz hakkın biyografik bilgileri sizlere sunacağız. No 309  yapımında yer alan karakterlerden Filiz senaryo içerisindeki bizlere tanıtımı şu şekilde olmuştur Filiz, Erol’la evlenerek onun Onur’la olan miras yarışına katılmıştır. Onur’a göre hızlı davranmış olan Erol’la çocuk planları yapmaya başlamışlardır bile… Aynı zamanda Pelinsu’nun ortaokul arkadaşı olan Filiz, Erol’u herkesten kıskanmaktadır.
Aslında kendine bile itiraf edemese de derinlerde bir yerde gerçek aşkın özlemini çekmektedir.. No 309 dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

1989 İstanbul doğumlu ve İstanbul’da büyümüştür. Ceren Taşcı Komedi Türkiye’de “En Büyük Asker Bizim Asker” skecinde rol almıştır. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Tiyatroyu çok seven Ceren TAŞCI Komedi Türkiye’yi kendisi için büyük şans olarak görmektedir. DiziOyunculari.Biz İlk defa televizyon karşısına çıkacak olmaktan çok heyacanlandığını da belirtti. Komedi Türkiye yarışmasında ilk skeçle kendine hayran bırakan tiyatro oyuncusu heyecanlı olmasına rağmen, mimik ve jestleriyle çok güzel bir performans gerçekleştirdi.

NO 309 DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

No 309 Filiz Kimdir Gerçek Adı Nedir (1 Yorum)