Nolur Ayrılalım Azize Kimdir Gerçek Adı Nedir


nolur ayrılalım azizeCuma Akşamları Fox Tv kanalının üst sıralarında olan   Nolur Ayrılalım  isimli dizisi sayesinde birinci oluyor dizimizde  Azize  karakterini başarıyla oynayan oyuncumuzun gerçek ismi Nilay Durudur. İlk üç bölüm sonunda yeni sezonda ekranlardan olup olmayacağı konusunda net bir şey söylemek için erken bir zaman olmuş olsada bölüm sonunda aldıkları reytingleri ile yeni sezona merhaba deme şansının sürdüğünü söylemek mümkün.

İletişim çağında olmamız nedeniyle artık her yerden her daim görüntülü kayıt ve yayına verme imkanı olduğu bir dönemde tek amacı ulaşla önce çıkmaya başlayıp ardından ondan ayrılma çabasında olan ve zaman çerçevesinde yaşananların bir televizyon programında yayınlanması olan tek amacın reyting olduğu bu program için çalışan azizenin öyküsü ekranlara geliyor. Modern zamanımızın telli babası olarak görülen ulaşla çıkan kişiler ondan ayrıldıktan sonra ideal damat adaylarına kısa sürede ulaşmalarından dolayı kısa zamanda evlenmek isteyen bayanların ilk tercihi oluyor. Azize ve Ulaş’ın çıkmaya başladıktan sonraki süreç içerisinde ulaştan ayrılma çabalarına tebessüm ederken arka planda yaşananlarda bizlere yan hikayeler olarak önümüze çıkacak ilk etapda asıl sevdiği turgay bey olurken içten içe ulaştan ayrıldıktan sonra bu dileğinin gerçekleşeceğine inanan azize’nin hesaba katmadığı şey ulaşın kendisinden ayrılmak istememesi olarak ön plana çıkacak.

Reyting için yapılanların dünyasına adım atmamızı sağlayan . Nolur Ayrılalım dizisinde yer alan karakterlerden olan Azize senaristlerimiz tarafında karakter tanıtımı şu şekilde olmuştur. Azize; yaptıkları show programları rating rekorları kıran bir yapım şirketinde ikinci reji asistanı. Televizyonun altın çocuğu diye bilinen patronu Turgay Atalay’a çok ama çok aşık. Ne var ki, altın çocuk onun farkında bile değil. Ama aşkı onu farketsin ve onunla evlensin diye hayatında ilk defa çok cesur bir şey yapacak! Gizli kameralarla izlenen bir show programı için Ulaş Vardar’la çıkıp terkedilmeye çalışacak.. Nolur Ayrılalım dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

1990 tarihinde İstanbul’da doğan, genç oyunculardan birisi olan Nilay Duru, bugüne kadar yer aldığı yapımlarda gösterdiği başarılı performans sonrasında yapımcıların gözde isimlerinden birisi haline gelmiştir.İstanbul’da doğan ve ilk, orta, lise düzeyinde eğitimini İstanbul’da tamamlayan Nilay Duru, konservatuara girdikten sonra buradaki eğitimini birinci olarak tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için ilk olarak Uludağ Üniversitesi İktisat bölümüne giren ve burada okumaya başlayan Nilay Duru, üçüncü sınıfa geldikten sonra üniversiteyi dondurarak oyunculuk ile ilgilendiği için konservatuara girmiştir. Kariyerinde kendisi için bir dönüm noktası olan bu süreçte, aldığı eğitim ile yeteneğini geliştiren Duru, bugüne kadar önemli projelere, usta isimler ile dahil olma fırsatı yakalamıştır.

Henüz çok genç olmasına karşın küçük yaşlardan günümüze değin ilgi duyduğu oyunculuk sebebiyle bu alanda kendini geliştirmek isteyen Nilay Duru, tiyatro sahnesinde Hayatın İçinden Bir Oyun ve Çelik Manolyalar gibi yapımlarda bulunmuştur. Oyuncunun yer aldığı dizi ve filmler ise Kızıl Elma, Asla Vazgeçmem, Kafes ve İnadına Aşk şeklinde sıralanırken İnadına Aşk dizisinde Yeşim karakterine hayat vermektedir.

NOLUR AYRILALIM DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın