Nolur Ayrılalım Nazife Kimdir Gerçek Adı Nedir


nolur ayrılalım nazifeCuma Akşamları Fox Tv kanalının üst sıralarında olan   Nolur Ayrılalım  isimli dizisi sayesinde birinci oluyor dizimizde  Nazife  karakterini başarıyla oynayan oyuncumuzun gerçek ismi Ayşe Selendur. İlk üç bölüm sonunda yeni sezonda ekranlardan olup olmayacağı konusunda net bir şey söylemek için erken bir zaman olmuş olsada bölüm sonunda aldıkları reytingleri ile yeni sezona merhaba deme şansının sürdüğünü söylemek mümkün.

İletişim çağında olmamız nedeniyle artık her yerden her daim görüntülü kayıt ve yayına verme imkanı olduğu bir dönemde tek amacı ulaşla önce çıkmaya başlayıp ardından ondan ayrılma çabasında olan ve zaman çerçevesinde yaşananların bir televizyon programında yayınlanması olan tek amacın reyting olduğu bu program için çalışan azizenin öyküsü ekranlara geliyor. Modern zamanımızın telli babası olarak görülen ulaşla çıkan kişiler ondan ayrıldıktan sonra ideal damat adaylarına kısa sürede ulaşmalarından dolayı kısa zamanda evlenmek isteyen bayanların ilk tercihi oluyor. Azize ve Ulaş’ın çıkmaya başladıktan sonraki süreç içerisinde ulaştan ayrılma çabalarına tebessüm ederken arka planda yaşananlarda bizlere yan hikayeler olarak önümüze çıkacak ilk etapda asıl sevdiği turgay bey olurken içten içe ulaştan ayrıldıktan sonra bu dileğinin gerçekleşeceğine inanan azize’nin hesaba katmadığı şey ulaşın kendisinden ayrılmak istememesi olarak ön plana çıkacak.

Reyting için yapılanların dünyasına adım atmamızı sağlayan . Nolur Ayrılalım dizisinde yer alan karakterlerden olan Nazife senaristlerimiz tarafında karakter tanıtımı şu şekilde olmuştur. Azize; yaptıkları show programları rating rekorları kıran bir yapım şirketinde ikinci reji asistanı. Televizyonun altın çocuğu diye bilinen patronu Turgay Atalay’a çok ama çok aşık. Ne var ki, altın çocuk onun farkında bile değil. Ama aşkı onu farketsin ve onunla evlensin diye hayatında ilk defa çok cesur bir şey yapacak! Gizli kameralarla izlenen bir show programı için Ulaş Vardar’la çıkıp terkedilmeye çalışacak.. Nolur Ayrılalım dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Ayşe Selen Kimdir? Ayşe Selen 1955 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Liseyi İstanbul Avusturya Kız Lisesi’nde okudu ve 1973 yılında buradan mezun oldu. Daha sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiaytro bölümüne girdi ve 198’de mezun olduktan sonra yüksek lisans ve doktorasını da tamamladı. Ayşe Selen yüksek lisansını yaparken öğretim üyeliğine seçildi ve 4 sene boyunda ders verdi. Ardından 2 sene Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalıştı. 2012-2013 döneminde de Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde ders verdi.

Ayşe Selen eğitimi sırasında İstanbul ve Ankara’da pek çok tiyatro oyununda rol aldı. Ekran önünde ise ilk kez 1982 yılında yayınlanan Faize Hücum adlı sinema filmi ile yer aldı. Son Osmanlı, Gülpare, Sessiz Fırtına gibi dizilerden sonra 2008 yılında Aşk Yakar dizisinde Kadriye karakterini canlandırdı. 2009 yılında Kapalıçarşı dizisinde Macide rolünü canlandıran oyuncu 2011 yılında Leyla ile Mecnun dizisinde Sevim Yılmaz karakteri ile izleyici karşısına çıktı.

NOLUR AYRILALIM DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın