Nolur Ayrılalım Saadet Kimdir Gerçek Adı Nedir


nolur ayrılalım saadetCuma Akşamları Fox Tv kanalının üst sıralarında olan   Nolur Ayrılalım  isimli dizisi sayesinde birinci oluyor dizimizde  Saadet  karakterini başarıyla oynayan oyuncumuzun gerçek ismi Duygu Karacadur. İlk üç bölüm sonunda yeni sezonda ekranlardan olup olmayacağı konusunda net bir şey söylemek için erken bir zaman olmuş olsada bölüm sonunda aldıkları reytingleri ile yeni sezona merhaba deme şansının sürdüğünü söylemek mümkün.

İletişim çağında olmamız nedeniyle artık her yerden her daim görüntülü kayıt ve yayına verme imkanı olduğu bir dönemde tek amacı ulaşla önce çıkmaya başlayıp ardından ondan ayrılma çabasında olan ve zaman çerçevesinde yaşananların bir televizyon programında yayınlanması olan tek amacın reyting olduğu bu program için çalışan azizenin öyküsü ekranlara geliyor. Modern zamanımızın telli babası olarak görülen ulaşla çıkan kişiler ondan ayrıldıktan sonra ideal damat adaylarına kısa sürede ulaşmalarından dolayı kısa zamanda evlenmek isteyen bayanların ilk tercihi oluyor. Azize ve Ulaş’ın çıkmaya başladıktan sonraki süreç içerisinde ulaştan ayrılma çabalarına tebessüm ederken arka planda yaşananlarda bizlere yan hikayeler olarak önümüze çıkacak ilk etapda asıl sevdiği turgay bey olurken içten içe ulaştan ayrıldıktan sonra bu dileğinin gerçekleşeceğine inanan azize’nin hesaba katmadığı şey ulaşın kendisinden ayrılmak istememesi olarak ön plana çıkacak.

Reyting için yapılanların dünyasına adım atmamızı sağlayan . Nolur Ayrılalım dizisinde yer alan karakterlerden olan Saadet senaristlerimiz tarafında karakter tanıtımı şu şekilde olmuştur. Çok marifetli bir ev kızı. Erkek düşkünü bunak babannesiyle başetmeye çalışmadığı zamanlar çok güzel poğaçalar yapıyor, danteller örüyor. Bir de kısmeti açılsın diye her yola başvuruyor. Azize’nin abisi Yusuf Ilgazoğlu’na sevdalı ama Azize gibi o da aşkına karşılık bulamıyor… Nolur Ayrılalım dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Duygu Karaca 5 Haziran 1985’te İstanbul’da dünyaya geldi. Lise eğitiminden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’ne girdi ve buradan mezun oldu.Duygu Karaca eğitimi sırasında pek çok reklam filminde rol aldı. İlk dizi deneyimini 2015 yılında yayınlanan Zeyrek ile Çeyrek: Bir Ramazan Temaşası adlı dizi ile yaşadı. Aralık 2015’te İlker Ayrık’la Bir Sıfır programında dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 2016 yılında Aşk Yeniden dizisinde konuk oyuncu olarak rol alan Duygu Karaca şimdilerde N’olur Ayrılalım dizisinde Saadet karakterini canlandırmaktadır.

NOLUR AYRILALIM DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın