Nolur Ayrılalım Ulaş Kimdir Gerçek Adı Nedir


nolur ayrılalım ulaşCuma Akşamları Fox Tv kanalının üst sıralarında olan   Nolur Ayrılalım  isimli dizisi sayesinde birinci oluyor dizimizde  Ulaş  karakterini başarıyla oynayan oyuncumuzun gerçek ismi Aras Aydındır. İlk üç bölüm sonunda yeni sezonda ekranlardan olup olmayacağı konusunda net bir şey söylemek için erken bir zaman olmuş olsada bölüm sonunda aldıkları reytingleri ile yeni sezona merhaba deme şansının sürdüğünü söylemek mümkün.

İletişim çağında olmamız nedeniyle artık her yerden her daim görüntülü kayıt ve yayına verme imkanı olduğu bir dönemde tek amacı ulaşla önce çıkmaya başlayıp ardından ondan ayrılma çabasında olan ve zaman çerçevesinde yaşananların bir televizyon programında yayınlanması olan tek amacın reyting olduğu bu program için çalışan azizenin öyküsü ekranlara geliyor. Modern zamanımızın telli babası olarak görülen ulaşla çıkan kişiler ondan ayrıldıktan sonra ideal damat adaylarına kısa sürede ulaşmalarından dolayı kısa zamanda evlenmek isteyen bayanların ilk tercihi oluyor. Azize ve Ulaş’ın çıkmaya başladıktan sonraki süreç içerisinde ulaştan ayrılma çabalarına tebessüm ederken arka planda yaşananlarda bizlere yan hikayeler olarak önümüze çıkacak ilk etapda asıl sevdiği turgay bey olurken içten içe ulaştan ayrıldıktan sonra bu dileğinin gerçekleşeceğine inanan azize’nin hesaba katmadığı şey ulaşın kendisinden ayrılmak istememesi olarak ön plana çıkacak.

Reyting için yapılanların dünyasına adım atmamızı sağlayan . Nolur Ayrılalım dizisinde yer alan karakterlerden olan Ulaş senaristlerimiz tarafında karakter tanıtımı şu şekilde olmuştur. Arama kurtarma gönüllüsü, dağcı ve yönetmen. Daha hiçbir kızla bir aydan fazla birlikte olmamış, hepsini terketmiş. Ama terkettiği kızlar ona hiç kızgın değil, çünkü herbiri Ulaş’tan ayrılır ayrılmaz hayallerinin erkeğiyle evlenmiş!!! Çünkü Ulaş, elinin değdiği her kızın ruh eşleriyle evlenmesine neden olan bir efsuna sahip. O bir modern Telli Baba.. Nolur Ayrılalım dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

2 Temmuz 1989 Eskişehir doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Kariyerindeki ilk dizisi Öğretmen Kemal’dir. Kiraz Mevsimi dizisinde Emre karakterini canlandırmıştır. 1.84 boyunda, 74 kilodadır. Saklı Kalan ve Şefkat Tepe gibi dizilerde rol almıştır.

NOLUR AYRILALIM DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın