Paramparça Yıldırım Kimdir Gerçek Adı Nedir


paramparça yıldırım gerçek adı nedirReyting rekorları kırmaya en yakın dizilerden biri olmasının yanında yurt dışına ihraç edilen dizilerden biri olan Paramparça dizimizde Yıldırım karakterini canlandıran ve  güzel bir performans başarısı gösteren oyuncumuz Ertuğrul Postoğlu bu proje ile daha çok hayran kitlesine sahip olduğu yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Ertuğrul Postoğlu Twitter İnstagram Facebook adreslerini ziyaret ediyormu veya aktif bir şekilde kullanıyormu bu konuda herhangi bir araştırmamız bulunmamaktadır bu yönde istekleri olan ziyaretçilerimiz çok rahat bir şekilde arama motorundan bu isteklerini bulabileceklerine inanıyoruz.

Star Tv kanalında üçüncü sezonuna merhaba diyecek olan paramparça dizisi reyting raporlarının demokles kılıcı için dizilerimizin başında sallandığı bu dönemde ilk iki sezonunu çok başarılı bir şekilde geride bırakmasının yanında diziye giren oyuncular veya çıkan oyuncular ulusal basında haber olduklarında çok ilgi çektiler magazin sayfalarının ise olmazsa olmazları arasında yer aldıklarını söyleyebiliriz. Ülkemizde bu kadar sevilmesinin yanında yurt dışında bir çok ülkeye satılan dizimiz hatırı sayılı bir hayran kitlesine ulaştılar bu iş o kadar güzel sonuçlar aldı ki yayınlandığı ülkelerde dizi oyuncuları televizyon programlarına konuk olarak bu lansman çalışmasında aktif bir şekilde yer aldılar. Hem ülkemizinin tanıtımı açısından katkı sunan dizi bunun yanında dizi sektöründe maddi kazanç elde ederek sağlam bir kurgu ile yapılan işlerden hem yurt içi hem yurt dışı satışlarla birlikte güzel bir kazanç elde edilmesinin önünü açması diğer yapım firmalarının iştahlarını kabartmaktadır.  Dizimizin içerisinde bulundurduğu dram kişisel çekişmeler ve aşk üçgeninin güzel bir kurgu ile harmanlayarak sunulması ile her bölüm sonunda yeni bölümde neler olacağı merak içerisinde beklenmesine neden oluyor. Son olarak Paramparça ne zaman başlıyor sorusu eylül ayının sonlarına doğru şeklinde cevaplayalım. Medyapusulasi.com ailesi olarak bu güzel dizimizin yayın ömrünün olabildiğince uzun olmasını dileriz.

Canlandırdığı karakter ile başarılı bir performansa imza atan oyuncumuzun biyografisine yer verirken sevdiğiniz oyuncu hakkında bilgi sahibi olacaksınız sizde oyuncumuz hakkında kendi fikirlerinizi paylaşabilir diğer ziyaretçilerimizin bu görüşlerden yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

18 yıllık tiyatrocu olan Ertuğrul Postoğlu halen Şehir Tiyatroları’nda rol almaktadır. Evli olan Ertuğrul Postoğlu iki çocuk sahibidir. Okul yıllarında tiyatro oynayan Ertuğrul Postoğlu Yerma adlı bir oyunla Milliyet gazetesinin biri yarışmasına katılarak üçüncü olmuş; sonrasında dublaj ve Şehir Tiyatroları’nda 1990 yılında açılmış olan sınavı kazanarak giren Ertuğrul Postoğlu birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Uzun yıllar Kanal D ekranlarında ses olarak tanınan Ertuğrul Postoğlu 1987 yılında Üsküdar genç oyuncular adı altında bir tiyatro gurubunda yer almıştır. 13 yıl boyunca Kanal D reklamlarında kurumsal bir ses olarak yer alan Ertuğrul Postoğlu daha birçok reklam ve dublaj yapmış bir sanatçıdır.

PARAMPARÇA DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın