Recai Can’ın Katili Mevlüt S. Çıktı Müge Anlı 16 Şubat 2016


Recai Can’ın Katili Mevlüt Çıktı

mevlutDün Recai Can’ın cesedi Giresun Dereli Pınarlar köyünün kırsalında uçuruma atılmış bir şekilde bulunmuş yapılan araştırmada yüzündeki çiziklerden boğuşma olduğu ve kafasından kurşun sıkılarak öldürüldüğü ortaya çıktı. Başta iddiaları red eden Mevlüt S. fatsadaki evin 10 km yakınında bulunan köprünün orada kafasına bir kurşun sıkarak öldürdüğünü ve silahı evinin deposunda olduğunu söyledi ardından cinayet aleti bulundu.

Bu yaşanan  vahşi cinayetin sebebi hakkında araştırmalar yapılırken Mevlüt S. İfadesinde Sevginin iki çocuğu var onu bu olaya karıştırmak istemediğini Recai Canın telefonundan Sevgi Hanıma mesajı kendisinin attığını sorguda ifade ederken cinayet işlendiği gece öldürdükten sonra Sevgi Hanımla görüşdüğünü dile getirirken. Sevgi Hanımın cinayet işlendikten sonraki sabah eşim beni aradı şeklinde beyanatı yalan çıktı. Sevgi ile Mevlüt arasındaki aşk mesajlarnı gören ve onları uyaran Recai Can’ın yiğeni ikiliyi uyardığını dayısını uyarmak istediğini fakat onun eşine güvendiğini kendisine inanmadığını dile getirdi. Cinayetin çözülmesine yardımcı olan kişi telefonla bağlandı fakat yayına dahil olmak istemediğini Ferdi ismindeki şahısın hala kayıp olduğunu hayati tehlikesi olduğunu söylerken. Mevlütün kendisine Ferdi ile Recai’ye pusu kurduk ortadan kaldırdık Sevgi Hanım ile konuşmasında onun kafasını kopardım dediğini duyduğunu söyledi.

 Müge Anlı 16 Şubat Recai Can Cinayeti, Müge Anlı Fatsa Cinayet, Müge Anlı Giresunda Bulunan cinayet , Müge Anlı 16.02.2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın