Rengarenk Derin Kimdir Gerçek Adı Nedir


rengarenk derin kimdir gerçek adı nedirHafta içinin son gününde part time saatinde Atv’nin kozu Rengarenk dizisi olacak Rengarenk Derin isimli oyuncumuzun gerçek Adı Funda Güray‘dir  Başarılı oyuncumuzun dizideki karakteri hakkında bilgi biyografisini yazımızın devamında bulacaksınız. Funda Güray Twiter İnstagram Facebook adresi nedir diye merak eden dostlarımız arama motorunu kullanarak bu bilgiye ulaşabilir.

Bu romantik komedi türünde yer alan dizimizdeki karakterimizi tanıtmadan önce kısaca dizimizin hikayesine değinelim can kendi halinde geçmişte yaşadığı büyük kalp kırıklığı nedeni ile kalbini yeni bir ilişkiye sımsıkı kapatan başarılı bir veterinerdir mesleği ve ailesi ve bir kaç dostu ile zaman geçirmenin dışındaki hayata kendisini kapatmıştır televizyonda dizi izlemez magazin programlarının yüzüne bile bakmayan biridir. Renk ise bu durumun tam tersine ünlü bir oyuncu yer aldığı bir çok proje reyting rekorları kırdığından dolayı magazin dünyası için yaptığı her hareket olay olan birisidir parlak ışıkların altında bir dünyası olan güzel oyuncu kendi iç dünyasında ise huzurlu olduğu söylenemez kendisine yanaşan herkesin farklı bir çıkar amacı olduğu kendisine iyi davrandığı ve doğal bir yaklaşım içerisinde olmadıklarının farkındadır. Özel hayatında ise aldatıldığını öğrendiğinde ise alıp başını gitmek istemektedir lakin bu kadar büyük bir şöhret için kolay bir istek değildir bu taaki can ile tanışana kadar

Dizimiz hakkında genel bilgileri sizlerle paylaştıktan sonra gelelim bu dizimizde Derin karakterinin dizi içerisinde nasıl tanımlandığı konusundaki ayrıntılara  Can’ın kız kardeşi. Derin abisi Can’ın yanında Can’a göre sekreter, kendine göre asistan olarak çalışıyor. Ama aslında çok bir işe yaradığı da yok. Zaten Derin’in çok çalışmaya da hevesi yok. Sadece evden çıkmasına bir bahane olsun diye bu işe gidip geliyor. Ama zaten mesai saatinin yarısını arkadaşlarıyla Alsancak cafelerinde lak lak yaparak geçiriyor. Derin ünlülerin hayatına fazlasıyla özenen bir kız. Türkiye’de ne kadar ünlü varsa Instagram’dan, Twitter’dan takip ediyor. Onlardan biri olmanın hayalini kuruyor sık sık. Ama İzmir’de kör bir kuyuya hapsolduğunu düşünüyor. Derin fazlasıyla romantik. Aşka aşık. Ve aşkla henüz tanışmamış olmaktan dolayı çok mutsuz…. Rengarenk  dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

1988 yılında İstanbul’da doğan oyuncu, Haliç Üniversitesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi de aldı. Çeşitli reklam ve televizyon dizilerinde rol aldı. Şimdiyse Rengarenk diziyle karşımıza çıkıyor. Ekran önüne ilk kez 2007 yılında Kavak Yelleri dizisi ile adım attı ve küçük bir rol aldı. 2010 yılında Küçük Kadınlar dizisinin kadrosuna dahil oldu ve Ebru karakterini canlandırdı. Oyuncu 2013 yılında Sevdaluk dizisinde boy gösterdi. 2014 yılında Ruhumun Aynası dizisinde canlandırdığı Ebru karakteri ile büyük çıkış yakaladı. 2015 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan Ege’de Şeflerin İftar Sofraları adlı programın sunuculuğunu yaptı. Oyuncu son olarak 2015 yılında Paramparça dizisine dahil oldu ve Ozan’ın sevgilisi Zeynep karakterini canlandırdı.

RENGARENK DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 5 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın