Rengarenk Ege Kimdir Gerçek Adı Nedir


rengarenk ege kimdir gerçek adı nedirHafta içinin son gününde part time saatinde Atv’nin kozu Rengarenk dizisi olacak Rengarenk Ege isimli oyuncumuzun gerçek Adı Sertan Erkaçan‘dir  Başarılı oyuncumuzun dizideki karakteri hakkında bilgi biyografisini yazımızın devamında bulacaksınız. Sertan Erkaçan Twiter İnstagram Facebook adresi nedir diye merak eden dostlarımız arama motorunu kullanarak bu bilgiye ulaşabilir.

Bu romantik komedi türünde yer alan dizimizdeki karakterimizi tanıtmadan önce kısaca dizimizin hikayesine değinelim can kendi halinde geçmişte yaşadığı büyük kalp kırıklığı nedeni ile kalbini yeni bir ilişkiye sımsıkı kapatan başarılı bir veterinerdir mesleği ve ailesi ve bir kaç dostu ile zaman geçirmenin dışındaki hayata kendisini kapatmıştır televizyonda dizi izlemez magazin programlarının yüzüne bile bakmayan biridir. Renk ise bu durumun tam tersine ünlü bir oyuncu yer aldığı bir çok proje reyting rekorları kırdığından dolayı magazin dünyası için yaptığı her hareket olay olan birisidir parlak ışıkların altında bir dünyası olan güzel oyuncu kendi iç dünyasında ise huzurlu olduğu söylenemez kendisine yanaşan herkesin farklı bir çıkar amacı olduğu kendisine iyi davrandığı ve doğal bir yaklaşım içerisinde olmadıklarının farkındadır. Özel hayatında ise aldatıldığını öğrendiğinde ise alıp başını gitmek istemektedir lakin bu kadar büyük bir şöhret için kolay bir istek değildir bu taaki can ile tanışana kadar

Dizimiz hakkında genel bilgileri sizlerle paylaştıktan sonra gelelim bu dizimizde Ege karakterinin dizi içerisinde nasıl tanımlandığı konusundaki ayrıntılara  Ege, Can’ın çocukluk arkadaşı. Ege’nin babası İzmir’in ünlü iş adamlarından. Yani ailesinin maddi durumu gayet iyi. Bu yüzden Ege çocukluğundan beri şımartılmış, elini sıcak sudan soğuk suya sokmamış. Ege’nin babasının sermayesiyle açtığı bir cafesi var. Ege gamsız tiplerden. Hayata karşı son derece rahat. Rengarenk  dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

1 Nisan 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sertan Erkaçan son dönemde merak edilen oyuncular arasında yer almaktadır. Hakkında detaylı bir bilgi bulunmamasına karşın önemli birkaç projede yer alan oyuncu ilk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamlamış ve o dönem oyunculuğa ilgi duyması ile İstanbul’a gelmiştir.

İstanbul’a geldikten sonra konservatuarda eğitim almaya başlayan oyuncu lise döneminde tiyatro ve müzikle ilgilenmesi nedeniyle Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümüne girmiş ve eğitimini burada başarıyla tamamlamıştır. 2009 tarihinde mezun olduktan sonra birkaç projede yer alan ve öncesinde de bazı dizilerde küçük çaplı roller üstlenen Erkaçan, aktif yaşamını bu yönde sürdürmektedir.

Eğitim aldığı dönemde birlikte olduğu arkadaşlarından Onur Ünlü’nün Polis isimli sinema filmi ile resmi olarak oyunculuğa adım atan Sertan Erkaçan bu dönemde bazı dizilerde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Hatırla Sevgili dizisinde bir dönem bulunan oyuncu daha sonra Es-Es dizisinde zengin ve züppe görünüm sergileyen bir karaktere hayat vermiştir.

RENGARENK DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 5 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın