Rengarenk Sedef Kimdir Gerçek Adı Nedir


rengarenk sedef kimdir gerçek adı nedirHafta içinin son gününde part time saatinde Atv’nin kozu Rengarenk dizisi olacak Rengarenk Sedef isimli oyuncumuzun gerçek Adı Açelya Devrim Yılhan‘dir  Başarılı oyuncumuzun dizideki karakteri hakkında bilgi biyografisini yazımızın devamında bulacaksınız. Açelya Devrim Yılhan Twiter İnstagram Facebook adresi nedir diye merak eden dostlarımız arama motorunu kullanarak bu bilgiye ulaşabilir.

Bu romantik komedi türünde yer alan dizimizdeki karakterimizi tanıtmadan önce kısaca dizimizin hikayesine değinelim can kendi halinde geçmişte yaşadığı büyük kalp kırıklığı nedeni ile kalbini yeni bir ilişkiye sımsıkı kapatan başarılı bir veterinerdir mesleği ve ailesi ve bir kaç dostu ile zaman geçirmenin dışındaki hayata kendisini kapatmıştır televizyonda dizi izlemez magazin programlarının yüzüne bile bakmayan biridir. Renk ise bu durumun tam tersine ünlü bir oyuncu yer aldığı bir çok proje reyting rekorları kırdığından dolayı magazin dünyası için yaptığı her hareket olay olan birisidir parlak ışıkların altında bir dünyası olan güzel oyuncu kendi iç dünyasında ise huzurlu olduğu söylenemez kendisine yanaşan herkesin farklı bir çıkar amacı olduğu kendisine iyi davrandığı ve doğal bir yaklaşım içerisinde olmadıklarının farkındadır. Özel hayatında ise aldatıldığını öğrendiğinde ise alıp başını gitmek istemektedir lakin bu kadar büyük bir şöhret için kolay bir istek değildir bu taaki can ile tanışana kadar

Dizimiz hakkında genel bilgileri sizlerle paylaştıktan sonra gelelim bu dizimizde Sedef karakterinin dizi içerisinde nasıl tanımlandığı konusundaki ayrıntılara  Sedef, Renk’in İzmir’de başladığı dizide yardımcı yönetmen. Bugüne kadar birçok farklı projede kamera arkasında farklı görevler almış. Sedef olduğundan daha güçlü görünmeye çalışan bir kız. Bunun nedeni hem setlerdeki vahşi dünya hem de üç abisiyle yetişmiş olması. Bir kadın olarak sözünü geçirmek için setlerde Erkek Fatma rolüne bürünmüş durumda.. Rengarenk  dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

2 Eylül 1985 yılında dünyaya gelmiştir Emekli albay bir baba ile, ev hanımı bir annenin tek çocuğudur.[2] Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anabilim Dalı’ndan mezun olmuştur.Adını Leyla ile Mecnun dizisindeki Eylül karakteri ile duyurmuştur.Kariyerinin başında Unutma Beni dizisinde rol almış ardından Beni Unutma [3] filminde Olcay rolünde oynamıştır.2013 yılında İnadına Yaşamak dizisinde oynamıştır. 2015 yılında Ve Panayır Köyden Gider filminde oynamıştır.

RENGARENK DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın