Rüzgarın Kalbi Hande Kimdir Gerçek Adı Nedir


rüzgarın kalbi hande kimdirFox Tv kanalı yeni sezona hazırladığı dizileri teker teker vitrine çıkarmaya başladı büyük umutlar beslediği Rüzgarın Kalbi Dizisinde Hande karakterini Seçil Buket Akıncı canlandıracak. Seçil Buket Akıncı sosyal Medya hesaplarından Twitter İnstagram veya Facebook adreslerini bilmiyoruz bu konuda her daim söylediğimiz gibi istikamet google amca olmalı.

Yeni sezon öncesi yaz döneminde ard arda koyduğu dizilerle istediği başarı oranını büyük bir ölçüde başaran foxtv yeni sezonda bu başarılarını perçinlemek istiyor elindeki proje sayısının sekiz olduğunu öğrendiğimiz kanalın her güne bir dizi yapabilmek için yaz dönemi dizilerinden bazıları ile yollarını ayıracağı kulislerde dolaşan haberlerden birisi olduğunu söylemeliyiz. Rüzgarın kalbi baş rol oyuncularının yakın zamanda belli olması ve hemen çekimlere başlayıp tanıtımları sundular zira başka dizilerde yer alan alan başrol oyuncuları dizilerinin yayından kalkması veya rolünün azalması nedeni ile bu yeni proje ile sevenlerinin karşısına çıkma kararı aldılar.  Rüzgar ve Zeynep iki ayrı dünyada yaşayan kişilerdir ikisinin ortak noktası sevdiklerinin peşinden gitmek aşklarına sahip çıkmaya çalışmalarıdır  fakat ikilimizin yaşadığı olaylardan  dolayı aşka olan küsmelerinin ardından karşılaşma ve yeni bir aşka yelken açma sürecinde yaşananları bizlere anlatacaklar birisi evlilik arifesinde aldatıldığını öğrendiğinde yaşadığı hayal kırıklığı diğeri ise düğün gününde sevdiği kadını trafik kazası neticesinde kaybeden bir erkek ortak acının adı kaybetmek olduğu bu iki genç tesadüfler sonrası karşılaşmalarının ardından kalplerindeki olan acının yerine yeniden yeşeren duyguların onları hayata bağlayabilecekmi. Arka planda yer alan yardımcı oyuncuların dizinin ana omurgasının yanında dizisinin hikayesini zenginleştirme açısından büyük bir katkı sunacağını tahmin ediyoruz. Gündüz kuşağından akşam kuşağına geçiş sırasındaki en büyük silahını kaybeden kanalın diziler veya yeni gündüz kuşağı projeleri ile bu açığı kapatmaya çalışacağı öngörülerimizin arasında yer almaktadır.

Gelelim dizimizde yer alan oyuncuların karakter tanıtımlarına Hande dizi içerisindeki rolünün anlatımı şu şekilde olmaktadır Zeynep’in en yakın arkadaşı. Çocukluklarından beri hiç ayrılmamış, bütün yazları, bayramları, tatilleri birlikte geçirmiş, iki kız kardeş kadar yakın büyümüşler. Hande hem gerçek bir dost ve hem de her ailenin oğlunun yanında görmeyi isteyeceği cinsten bir genç kız, tam bir temiz aile çocuğu.. Sakin, hoşgörülü, özünde saf, neşeli, romantik bir kız. Tekin’e çok aşık. Hayatıyla ilgili en doğru kararı verdiğinden emin ve çok mutlu.. Medyapusulası.com ailesi olarak dizimizin ekran ömrününün uzun olmasını dilerken oyuncumuzun biyografisini yazımızın devamında sizlerle paylaşıyoruz.

17 Ağustos 1988 İstanbul doğumlu. Trakya Üniversitesinde okudu. En son Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde yer aldı.

2014 yılında Mazlum Kuzey isimli sinema filminde oynayan güzel oyuncu birçok dizide rol aldı. Yer aldığı diğer diziler:

Kardeş Payı (Aysel)
Bebek İşi (Ezgi)
İnsan Aldandı (Burcu)
Farklı Boyut (Şeyma)
Şevkat Tepe
Annem (Magazin Spikeri)
Arka Sokaklar
Tuzak
Emret Komutanım
Büyük Buluşma (Ayşe)

RÜZGARIN KALBi DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın