Rüzgarın Kalbi Mualla Kimdir Gerçek Adı Nedir


rüzgarın mualla ayla kimdirFox Tv kanalı yeni sezona hazırladığı dizileri teker teker vitrine çıkarmaya başladı büyük umutlar beslediği Rüzgarın Kalbi Dizisinde Mualla karakterini Ebru Aykaç canlandıracak.  Ebru Aykaç sosyal Medya hesaplarından Twitter İnstagram veya Facebook adreslerini bilmiyoruz bu konuda her daim söylediğimiz gibi istikamet google amca olmalı.

Yeni sezon öncesi yaz döneminde ard arda koyduğu dizilerle istediği başarı oranını büyük bir ölçüde başaran foxtv yeni sezonda bu başarılarını perçinlemek istiyor elindeki proje sayısının sekiz olduğunu öğrendiğimiz kanalın her güne bir dizi yapabilmek için yaz dönemi dizilerinden bazıları ile yollarını ayıracağı kulislerde dolaşan haberlerden birisi olduğunu söylemeliyiz. Rüzgarın kalbi baş rol oyuncularının yakın zamanda belli olması ve hemen çekimlere başlayıp tanıtımları sundular zira başka dizilerde yer alan alan başrol oyuncuları dizilerinin yayından kalkması veya rolünün azalması nedeni ile bu yeni proje ile sevenlerinin karşısına çıkma kararı aldılar.  Rüzgar ve Zeynep iki ayrı dünyada yaşayan kişilerdir ikisinin ortak noktası sevdiklerinin peşinden gitmek aşklarına sahip çıkmaya çalışmalarıdır  fakat ikilimizin yaşadığı olaylardan  dolayı aşka olan küsmelerinin ardından karşılaşma ve yeni bir aşka yelken açma sürecinde yaşananları bizlere anlatacaklar birisi evlilik arifesinde aldatıldığını öğrendiğinde yaşadığı hayal kırıklığı diğeri ise düğün gününde sevdiği kadını trafik kazası neticesinde kaybeden bir erkek ortak acının adı kaybetmek olduğu bu iki genç tesadüfler sonrası karşılaşmalarının ardından kalplerindeki olan acının yerine yeniden yeşeren duyguların onları hayata bağlayabilecekmi. Arka planda yer alan yardımcı oyuncuların dizinin ana omurgasının yanında dizisinin hikayesini zenginleştirme açısından büyük bir katkı sunacağını tahmin ediyoruz. Gündüz kuşağından akşam kuşağına geçiş sırasındaki en büyük silahını kaybeden kanalın diziler veya yeni gündüz kuşağı projeleri ile bu açığı kapatmaya çalışacağı öngörülerimizin arasında yer almaktadır.

Gelelim dizimizde yer alan oyuncuların karakter tanıtımlarına Mualla dizi içerisindeki rolünün anlatımı şu şekilde olmaktadır Kasaba kökenli ama zengin bir ailenin kızı. Rahat bir hayata doğmuş, hiç zorluk çekmemiş, hiç acı yaşamamış. Çok saf bir tarafı var. Biraz geç anlıyor, bazen kafası duruveriyor ama kötü biri de değil. Belki de bu kadar saf olduğu için, oğluyla kocasının çevirdiği dolaplardan genelde haberi olmuyor ya da her zaman en son onun haberi oluyor… Medyapusulası.com ailesi olarak dizimizin ekran ömrününün uzun olmasını dilerken oyuncumuzun biyografisini yazımızın devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Aralık 1975 yılında Manisa’ da dünyaya gelen oyuncu tüm eğitim hayatını Manisa’ da sürdürmüştür. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Beden eğitimi bölümü mezunu olmasına rağmen oyunculuk kariyerine atılmıştır. Son derece sempatik olması nedeni ile Ebru AYKAÇ oldukça popüler ve aranan bir tiptir.

Ebru Aykaç dizilerinde genellikle başrol oynayarak kariyerini sürdüren sanatçının onlarca dizi ve filmde oynadığını söyleyebiliriz. 178 boyunda ve 60 kiloda olan sanatçının Güneşi beklerken adlı dev bir yapıt olan dizide başrol oynaması kariyerinin zirvesi anlamına gelmektedir.

Dizi kariyerinin yanı sıra 4 filmde başrol oynaması ile ünlü olan sanatçının ilk filmi 2005 yılında vizyona giren Dabbe olup bu filmde Hande rolündedir. Korku filmi tecrübesi sonrası Bir küçük eylül meselesi, yağmur zamanı ve gece sesleri gibi romantik filmlerde rol almıştır.

2015 yılında vizyona giren Beyaz Yalan filmde Asude rolünü oynayan Ebru AYKAÇ, kariyerine dizi oyunculuğunda devam etmektedir. Kariyerinde ayrıca yeni film projelerinin olduğunu bildiğimiz Ebru AYKAÇ, herkes tarafından sevilmektedir.

RÜZGARIN KALBi DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın