Rüzgarın Kalbi Neriman Kimdir Gerçek Adı Nedir


rüzgarın kalbi neriman kimdirFox Tv kanalı yeni sezona hazırladığı dizileri teker teker vitrine çıkarmaya başladı büyük umutlar beslediği Rüzgarın Kalbi Dizisinde Neriman karakterini Funda Nereida Şirinkal
canlandıracak.  Funda Nereida Şirinkal sosyal Medya hesaplarından Twitter İnstagram veya Facebook adreslerini bilmiyoruz bu konuda her daim söylediğimiz gibi istikamet google amca olmalı.

Yeni sezon öncesi yaz döneminde ard arda koyduğu dizilerle istediği başarı oranını büyük bir ölçüde başaran foxtv yeni sezonda bu başarılarını perçinlemek istiyor elindeki proje sayısının sekiz olduğunu öğrendiğimiz kanalın her güne bir dizi yapabilmek için yaz dönemi dizilerinden bazıları ile yollarını ayıracağı kulislerde dolaşan haberlerden birisi olduğunu söylemeliyiz. Rüzgarın kalbi baş rol oyuncularının yakın zamanda belli olması ve hemen çekimlere başlayıp tanıtımları sundular zira başka dizilerde yer alan alan başrol oyuncuları dizilerinin yayından kalkması veya rolünün azalması nedeni ile bu yeni proje ile sevenlerinin karşısına çıkma kararı aldılar.  Rüzgar ve Zeynep iki ayrı dünyada yaşayan kişilerdir ikisinin ortak noktası sevdiklerinin peşinden gitmek aşklarına sahip çıkmaya çalışmalarıdır  fakat ikilimizin yaşadığı olaylardan  dolayı aşka olan küsmelerinin ardından karşılaşma ve yeni bir aşka yelken açma sürecinde yaşananları bizlere anlatacaklar birisi evlilik arifesinde aldatıldığını öğrendiğinde yaşadığı hayal kırıklığı diğeri ise düğün gününde sevdiği kadını trafik kazası neticesinde kaybeden bir erkek ortak acının adı kaybetmek olduğu bu iki genç tesadüfler sonrası karşılaşmalarının ardından kalplerindeki olan acının yerine yeniden yeşeren duyguların onları hayata bağlayabilecekmi. Arka planda yer alan yardımcı oyuncuların dizinin ana omurgasının yanında dizisinin hikayesini zenginleştirme açısından büyük bir katkı sunacağını tahmin ediyoruz. Gündüz kuşağından akşam kuşağına geçiş sırasındaki en büyük silahını kaybeden kanalın diziler veya yeni gündüz kuşağı projeleri ile bu açığı kapatmaya çalışacağı öngörülerimizin arasında yer almaktadır.

Gelelim dizimizde yer alan oyuncuların karakter tanıtımlarına Neriman dizi içerisindeki rolünün anlatımı şu şekilde olmaktadır Zeynep’in annesi, Muammer’in büyük kızı. Sevgi dolu, fedakar, tastamam bir anne. Zeynep’in hastalığı boyunca ona kol kanat germiş, moral vermiş, geceler boyunca hastanede başında beklemiş, dualar etmiş. Zeynep’in hastalığı sebebiyle ona çok düşkün ve biraz fazla korumacı. Bütün anneler gibi kızı için her şeyin en iyisini en güzelini istiyor. Dengi dengine, rengi rengine biriyle evlensin, bunca yıl hastalığı yüzünden çektiği sıkıntıdan, zorluktan sonra, rahat etsin, huzurlu sevgi dolu bir yuvası olsun istiyor.. Medyapusulası.com ailesi olarak dizimizin ekran ömrününün uzun olmasını dilerken oyuncumuzun biyografisini yazımızın devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Avustralya’nın Melbourne şehrinde dünyaya gelen Şirinkal 1971 yılında dünyaya gelmiştir. İzmir Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro bölümü mezunudur. Yağmuru Beklerken dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan başarılı oyuncu daha sonra Yılan Hikayesi dizisinde rol aldı.

RÜZGARIN KALBi DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın