Rüzgarın Kalbi Rüzgar Kimdir Gerçek Adı Nedir


rüzgarın kalbi rüzgar kimdirFox Tv kanalı yeni sezona hazırladığı dizileri teker teker vitrine çıkarmaya başladı büyük umutlar beslediği Rüzgarın Kalbi Dizisinde Rüzgar karakterini Burak Serdar Şanal canlandıracak.  Burak Serdar Şanal sosyal Medya hesaplarından Twitter İnstagram veya Facebook adreslerini bilmiyoruz bu konuda her daim söylediğimiz gibi istikamet google amca olmalı.

Yeni sezon öncesi yaz döneminde ard arda koyduğu dizilerle istediği başarı oranını büyük bir ölçüde başaran foxtv yeni sezonda bu başarılarını perçinlemek istiyor elindeki proje sayısının sekiz olduğunu öğrendiğimiz kanalın her güne bir dizi yapabilmek için yaz dönemi dizilerinden bazıları ile yollarını ayıracağı kulislerde dolaşan haberlerden birisi olduğunu söylemeliyiz. Rüzgarın kalbi baş rol oyuncularının yakın zamanda belli olması ve hemen çekimlere başlayıp tanıtımları sundular zira başka dizilerde yer alan alan başrol oyuncuları dizilerinin yayından kalkması veya rolünün azalması nedeni ile bu yeni proje ile sevenlerinin karşısına çıkma kararı aldılar.  Rüzgar ve Zeynep iki ayrı dünyada yaşayan kişilerdir ikisinin ortak noktası sevdiklerinin peşinden gitmek aşklarına sahip çıkmaya çalışmalarıdır  fakat ikilimizin yaşadığı olaylardan  dolayı aşka olan küsmelerinin ardından karşılaşma ve yeni bir aşka yelken açma sürecinde yaşananları bizlere anlatacaklar birisi evlilik arifesinde aldatıldığını öğrendiğinde yaşadığı hayal kırıklığı diğeri ise düğün gününde sevdiği kadını trafik kazası neticesinde kaybeden bir erkek ortak acının adı kaybetmek olduğu bu iki genç tesadüfler sonrası karşılaşmalarının ardından kalplerindeki olan acının yerine yeniden yeşeren duyguların onları hayata bağlayabilecekmi. Arka planda yer alan yardımcı oyuncuların dizinin ana omurgasının yanında dizisinin hikayesini zenginleştirme açısından büyük bir katkı sunacağını tahmin ediyoruz. Gündüz kuşağından akşam kuşağına geçiş sırasındaki en büyük silahını kaybeden kanalın diziler veya yeni gündüz kuşağı projeleri ile bu açığı kapatmaya çalışacağı öngörülerimizin arasında yer almaktadır.

Gelelim dizimizde yer alan oyuncuların karakter tanıtımlarına Rüzgar dizi içerisindeki rolünün anlatımı şu şekilde olmaktadır 27 yaşında. İstanbullu varlıklı, görgülü, okumuş bir ailenin oğlu. Yakışıklı, eğitimli, cesur, romantik ve hikâyenin başında hayat dolu olan bir genç adam. Aşık olduğu kadınla evlenmek üzere olduğu için mutlu, hayat bütün beklentilerini karşıladığı için minnettar… Hayatının bu en mutlu döneminde çok sevdiği Meltem’i beklenmedik bir trafik kazasında kaybediyor. Cenazeden hemen sonra ölüm acısıyla baş etmek için çekip gidiyor. Meltem’in ölümünün yarattığı boşluğu, hiç bir şeyle dolduramıyor Rüzgâr. Az konuşan, neredeyse kimseyle ilişki kurmayan, kasabadaki kızların deyimiyle “yaban” bir adam var oluyor. Ta ki Zeynep’le tanışana dek… Medyapusulası.com ailesi olarak dizimizin ekran ömrününün uzun olmasını dilerken oyuncumuzun biyografisini yazımızın devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Burak Serdar Şanal, (d. 28 Ağustos 1988 İstanbul ) Türk oyuncu.

Maltepe Üniversitesinde drama kulübünde eğitim aldı. Karakterini şu dizilerdede rol almıştır. Küçük Kadınlarda ;Koray ismiyle role can vermiştir. Küçük Kadınlar 2008 yılında yayınlanmıştır. Peri Masalı adlı dizide; Murat ismiyle diziyi canlanmıştır. Peri Masalı,Küçük Kadınlar dizisiyle aynı yılda 2008 yılında seyirciyle buluşmuştur aynı yılda bulunan Bahar Dalları dizisinde; Mert adında karakteri canlandırmıştır. Bu kariyer yükseliş sırasına göre görülür ki Burak Serdar Şanal oyunculuk basarısını ancak 2008 yıllarında daha çok göstermiştir. Burak Serdar Şanal’ın kariyer kısıtlması bununla da kalmamıştır. 2011 yılında FOX TV de yayın bulan Dinle Sevgili adlı dizide Tolon adında karakteri canlandırmıştır. Yine 2011 yapımı olan TRT’de yayınlanan Avrupa Avrupa’da canlandırdığı; Can adlı karakteriyle beğeni toplamıştır. Aynı zamanda Arka Sokaklar dizisinde 2.sezon; ceyhun karakterine can vermiştir. 2014 yılı itibari ile TRT’de yayınlanan Yeşil Deniz dizisinde İsmail karakterini canlandırmaktadır.

RÜZGARIN KALBi DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın