Şahane Damat Cennet Kimdir Gerçek Adı Nedir


şahane damat cennetStar Tv ekranlarında yayınlanan ve yaz döneminde romantik komedi türünde yer alan Şahane Damat  dizimizde Cennet rolünü canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Hande Kaptan dizideki performansı ile beğeni toplamaya devam ediyor. Hande Kaptan İnstagram Twiter Facebook adreslerini özel hayatın gizliliğine saygı duyduğumuzdan dolayı yayınlamıyoruz .

İlk bölümlerinin sonunda Şahane Damat yayından kalkıyor mu sorusu sosyal medyada fazlasıyla yer almıştı yayınlanması gerektiği zaman kolaj bölümü ekrana gelince ilk akla gelen bu olmasına rağmen yapımcıdan gelen açıklama bu tarz haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtmesi ile dizi severlerin yüreğine su serpmişti. Yurt dışında yaşayan ailesi geri dönmesini istediği zaman esas kızımız melike geri dönmek istemediğini zira istanbulda çok güzel bir yaşantısı olduğunu güzel bir geliri büyük bir gazete’de çalıştığını ve çok güzel bir ilişkisini olduğunu söylemesi üstüne yakın zamanda yüzük takacaklarını söylemesi ile ailesinin bu yöndeki aile baskısını bertaraf etmiştir.  Fakat diğer yandan gerçeklere baktığımız durum çok farklıdır istanbulda çok düşük bir kazanç ile yaşamını sürdürmeye çalışmakta gazetecilik başarısı olarak çıkabildiği en iyi kariyer şimdilik magazin ekine burç yorumları yapabilmek olmuştur. Hayatı bu şekilde devam ederken kendisine gelen bir haber gazetecilik konusunda büyük bir sıçrama yapabilme fırsatını bulmuştur bu haberin diğer ucu ailesine nişanlısı diye tanıttığı doktor mehmet ile ilgilidir. Bu durumdan sonra oluşan gelişmeler izleyicileri bazen duygusal anlara bazen ise komedi unsurların olduğu bir hikaye içerisine bizleri çekmektedir. Şahane Damat Dizisi Ne Zaman başlayacak diye soracak olan ziyaretçilerimiz için cevabımız Eylül ayı içerisinde başlayacak olmasıdır.

Hande Kaptan 01.01.1985 Ankara doğumludur. Hande Kaptan boyu 1.67 m. kilosu 52 kg. İlkokul ve liseyi TED Ankara Koleji’nde okumuştur. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Babası bürokrat annesi ise öğretmen olan Hande Kaptan ailenin tek çocuğudur. Dans etmeyi çok seven Hande Kaptan küçük yaştan beri dans etmektedir. Bu alanda birçok başarı elde etmiştir. Dans eğitmenliği de yapan güzel oyuncunun bildiği diller arasında İngilizce, Almanca ve İspanyolca vardır. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 7. bölümde Aslı karakterini canlandırmıştır. 2010 Akasya Durağı dizisi 111. bölümde Songül’ü oynamıştır. 2012 yılında Benim İçin Üzülme dizisinde Filiz karakterini canlandırmıştır. 2014 Yılanların Öcü dizisinde Şerife karakterini canlandırmıştır.

ŞAHANE DAMAT DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın