Tatlı Bela 14 Mayıs 69. Bölüm Astha Shloku Sid Kızkardeşine Kardeşi Olarak Tanıtıyor


Astha ve Shlok ikiside birbirileri olmadan yapamayacaklarını söyler ve bunu yaşatmak için her fırsatı kullanırlar ikiside birbirini özlediği için ayrı odalarda olduklarında yatamazlar bir araya  gelmek için fırsatları değerlendirdikleri anları izliyoruz  haldi töreninde ise shlok sidin kızkardeşi ile çarpışma anını gören astha kıskansada shlok ona çiçekler atarlar ikili arasında romantik anların devamını sağlar.

Haldi töreninde sidin kızkardeşi riya asthanın yanına gelerek sohbet eder shloku göstererek kocası ile tanışmak istediğini söyler astha ise onun eşi olmadığını onun başka bir shlok olduğu yalanını söyler riya bu durumdan memnun olmuşa görünür riya ayrıldıktan  sonra shlok kendisine bakıp ne konuştuklarını sorar astha gülümser ve cevap vermez. Niranjan pawar ile odasında telefon ile konuşur yaşlılar evi için yaptıklarından dolayı istediği gibi kazanç alamadığını ve ikisinin arasındaki tüm konuşmaların kayıt altına aldığını evrakların elinde olduğunu bu nedenle kendisine daha çok para ister nirancan kendisinitehdit etmenin bedelinin ağır olacağını söyler.

Riya shlokla konuşmasında asthaya eşi olup olmadığını sorduğunu kendisine kardeşi olduğunu kocasının başka shlok olduğunu söyler bu duruma shlok şaşırsada oyunu devam ettirmeye karar verir ve tören boyunca riya ile flört eder astha oyunundan dolayı pişman olmaktadır. Mansinin törene gelmesi varadı çok şaşırtmıştır ve gerilmesine neden olur hiç beklemediği bir durumdur bu yaşananlar mansi astha  anjali ve evdekiler ile tanışır varad neden buraya geldiğini söyler.

mansi asthanın davet ettiğini belirtir onlar konuşurken sodjal onları görür ve iş hakkında konuştuklarını belirtir varad  mansi ile olan ilişkisinin ortaya çıkmasından endişeli olduğu için oldukça gerilmiştir. Nirancan evden ayrılarak pawarın yanına gider ve ona para verir pawer saygınlığını düşündüğünü bildiğini söylediğinde ona bir tokat atarak çok daha fazla olduğunu söyler Anjali kalindi hanıma kızı için yaptıklarından dolayı minnettar olduğunu söylüyor kalindinin eşide bu evliliğin olmayacağına inandığı ve onaylamamasına rağmen yaşanan bu durumdan oldukça memnun görünüyor Shlok asthanın riyaya söylediği yalanı devam ettirmekte ve onu kıskandırmak için törende avuç içine riya ismini yazarak riyaya gösterir ikilimiz arasındaki oyun devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın