Tatlı Bela 27 Mayıs Özeti 82.Bölüm Astha Üvey Kardeşi İle Görüşüyor


Tatlı Bela 82.Bölüm Özeti Astha nirancanla konuşur ve ilk zamanlar ona karşı yanlızken artık jyoti anjali sojalın kendisi ile olduğunu onun gerçek yüzünü diğerlerininde göreceğini söylüyor oğlunun sevgisinin her daim olması için değişmesi gerektiğini aksi durumda eninde sonunda shloku kaybedeceğini belirtir nirancan oldukça öfkelidir. Sojal astha ve ancalinin kendisine olan desteğinden oldukça memnundur onlarla beraber hareket edecektir astha varad konusunda akıllıca davranmaları gerektiğini aksi durumda her şeyin onların istemediği gibi olabileceği konusunda uyarıda bulunuyor bu konuda anjali ve asthanın fikirleri doğrultusunda hareket etmeye karar veriyor.

Varad mansinin evindeyken dışarıda shloku görür ve onunla burada ne işi olduğunu sorar shlok kendisi ile görüşmek istediğini belirtir varada abisi olduğunu yaşça kendisinden büyük olduğu  ona akıl verme gibi bir amacının olmadığını ama bu konuda yanlış yaptığını ileride kavya ile olan baba kız ilişkisinin mansi yüzünden zarar göreceğini belirtir varad mansi ile evlenmek gibi bir niyetinin olmadığını ama sojalıda sevmediğini onun kendisini anlamadığını belirtir.

Astha kolej için yapılan araziyi görüyor ve beğeniyor arazinin durumunu sormak için babasını arıyor evde bulunan ankush telefona  çıkıyor ve astha ile ilk görüşmesi oluyor. Ankush evde evrakları imzalamazlarsa asthanın evine gideceğini belirtir kalindi bunu yapmaması kızı ile kendisini tehdit  etmemesini belirtiyor kalindi asthayı bu olayın dışında tutmaya çalışmaktadır.

Astha ve shlok arazinin olduğu yerde karşılaşırlar ve eve dönerken arabaları bozulduğu için dışarıda kalıcaklardır bunun için  çadır kurarlar ikili arasındaki tatlı atışmalar devam ederler çadırda uyurken shlokun bacağında bir yılan sürünmeye başlar astha bunu görür görmez yılanı görüp onu dışarı atar.Ertesi gün nirancan astha ve shloku beraber gördüğünde sinirlenmiş olsada en çok kızdığı durum shlokun ceketinin asthanın üzerinde olmasıdır bu durum sojal ve anjali sevindirmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eğlence izmirescort