Yüksek Sosyete Ece Kimdir Gerçek Adı Nedir


yüksek sosyete eceStar Tv kanalında yayınlanan dizimiz bu yaz perşembe akşamları yayınlanmakta izleyicilerden aldığı beğeni ile reyting listelerinde zirveye oturmuştur. Yüksek Sosyete Dizimizde Ece rolünü canlandıran oyuncumuzun gerçek ismi Meriç Aral’dır Dizi hikayesinin sağlam bir şekilde devam etmesi durumunda aynı şekilde   yeni dönemde devam edecek diziler arasında ismini yazdırıcağı konusunda olumlu görüşler mevcut

Yüksek Sosyete isimli dizimizde İki farklı katmandan olan iki kişinin tesadüfler neticesinde birbirileri tanışması neticesinde oluşan aşk çemberinin oluşma süreci ve bu zaman çerçevesinde oluşan olayları komedi unsurlarına yer vererek seyircilere aktarmaktadır. Cansu zengin bir ailede doğup büyümesine rağmen mutsuz olan genç bir kızdır her daim samimi ve içten ilişkiler yaşamak istemiştir kendisinin daima uğur biri olarak niteleyen annesinden dolayı evinde mutlu değildir annesi ülkenin en önemli holdinglerinden biri olan Çalhan holdinginin tek varisi ile evlenmesini istiyordur bunun için iki gencin tanışması için bir randevu ayarlanır fakat bu görüşme gerçekleşmeyince annesi tarafından eleştiri dozu artınca iyice bunalır öte yandan ihtiyacı olmadığı halde  kendisine iş bulan ve burada tanıştığı Kerem ile aralarında oluşan yakınlaşma ile yeni bir aşka doğru yelken açacaktır fakat esas oğlan ve esas kızımızın birbirinden sakladıkları sırları vardır bu sırlar açığa çıktığı zaman neler olacağını dizimizin ilerleyen bölümlerinde göreceğiz.

Yukarıda sizlere dizimizi genel hatları anlattıktan sonra gelelim dizi oyuncularımızın kimler olduğuna ve karakter tanıtımlarına  Yüksek Sosyete  dizimizdeki karakterlerden Ece senaryo içerisindeki bizlere tanıtımı şu şekilde olmuştur Cansu’nun çalışmaya karar vermesi ile çalışmaya başladığı işyerindeki arkadaşı keremi gördüğü andan ondan hoşlanmıştır ve onunla ilgili hayaller kurmaktadır en yakın arkadaşı cansuya aşık olan keremin duygularından ve cansu’nun ona olan ilgisinden haberi ilk başta yoktur fakat daha sonradan bunu öğrenecektir mert kendisi ile ilgilenmektedir fakat kendisi yüz vermemektedir fakat ilerleyen bölümlerde değişiklik olabilir. Yüksek Sosyete  dizisinin ekran macerasının uzun soluklu olmasını medyapusulasi.com ailesi olarak diliyoruz.

Meriç Aral 1 Temmuz 1990’da İstanbul’da dünyaya geldi. Anne ve babası avukatlık yapmaktadır. Meriç Aral lise eğitiminden sonra Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde girdi, aynı zamanda yan da olarak Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nde de okuyarak çift diplomalaı olarak 2012 yılında mezun oldu. Avukatlık stajından sonra Yeni Sinemacılar ile çalışmaya başladı ve film asistanlığı yaptı. Gönlünü oyunculuğa kaptırınca 2012 yılında yayınlanan Sultan dizisinde deneme çekimlerine katıldı ve dizide rol alarak ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. 2012 yılında Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almaya başladı. 2013 yılında Mezcezir dizisinde Hale karakterini canlandırdı. 2014 yılında vizyona giren Unutursam Fısılda adlı sinema filminde rol aldı ve Mediha karakterini canlandırdı. 2015 yılında vizyona giren Hesapta Aşk adlı sinema filminde de Ezgi rolü ile izleyici karşısına çıktı.

YÜKSEK SOSYETE DİZİSİ DİĞER OYUNCULARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler:
Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın