Zuhal Topal 24 Şubat 2016 Cansu Mehmet Ali


Zuhal Topal 24 Şubat 2016 

Emine Hanıma Hüseyin Bey talip olarak geldi daha önce evlilik yapmış istanbul beykozda oturuyor emekli olan birisi gezmeyi kitap okumayı yazları piknik yapmayı uzun yolculuk yapmayı seven birisi kolay sinirlenen birisi olmadığını dile getirirken emine hanım çok sakin bir yapısı olduğu için taliplerininde aynı şekilde çok sakin olmasını beklediğini dile getirdi. locadan canan hanımın yorumu yeni talibi ile olumsuz olacağını dile getirirken paravan açıldıktan sonra Emine hanımın cevabı olumsuz olurken locaya geçerken yeni taliplerini bekleme kararı aldı. Sultan Hanım ve Yaşar bey dün neşeli bir görüşme yapmışlar yayından sonra görüşme kararı almışlardı bugün karar anına geldiğimizde ise kararlarının olumsuz olduğunu söylerken bazı konularda anlaşamadıklarını dile getirirken yaşar bey ise nedenini bilmediğini söylerken çocukları ile görüşüp görmediğini devamlı sormasından dolayı rahatsız olduğunu bu durumun kendisini etkilediği için olumsuz yanıt verdi. Ayten Hanımın bugünkü talibi Kamil bey oldu Çorumda ikamet ediyor 40 yaşında daha önce hiç evlenmemiş terzilik yapan birisi paravan açıldıktan sonra ayten hanımın cevabı olumsuz oldu. Songül Kurtuluş görüşmesinde dün olumsuz yanıt vermişti bugün ise kurtuluş bey ikinci kez kendisinden şans istemek için geldi  ve onu ikna etmek için hakkı buluttan bir şarkı söyledi songül hanım izmirden sonra istanbula yerleşmeye karar verdiğini kurtuluş beyin konyada oturmasının sorun olduğunu söyledi ve kararını olumsuz olduğunu söyledi.

Locada bulunan Mehmet Ali Bey stüdyoda bulunan Cansu hanıma karşı bir ilgisinin olduğunu zira kendisini burada gözlemlediğini oturması ve kalkmasını çok beğendiği için talip olduğunu söylerken ona çiçeğini verdi. Cansu böyle bir teklif beklemediğini daha öncesinde kendisi hakkında olumsuz yorumda bulunduğu sinir olduğunu ve bu duruma kafayı taktığını söylerken Mehmet Ali bunu yapma nedeni olarak kendisinin dikkatini çekmek için böyle bir yorumda bulunduğunu söylerken şuan kendisi hakkında ön yargılı olmaması gerektiğini söyledi. Karar anında ise kendi kriterlerine uygun olmadığını söyleyerek kararının olumsuz olduğunu söylemesine rağmen Mehmet Ali ısrarla kendisine bir fırsat vermesini istedi ve sonunda çay içme teklifini kabul etti.

Dilara Arda görüşmesinde istanbulda yaşıyor 22 yaşında daha önce evlilik yapmamış turizm sektöründe yer alıyor grafik tasarım üzerine üniversitede eğitim almış ailesi ile birlikte yaşıyor.

Zuhal Topal 24 Şubat, Zuhal Topal Son Bölüm izle, Zuhal Topal 24 Şubat 2016 izle, Zuhal Topal 24.02.2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın