Zuhal Topal 25 Ağustos 2016


Zuhal Topal 25 Ağustos 2016 

Dünkü yayında Ayten hanıma talip olarak gelen sinan bey red cevabı almıştı bugünkü yayında kendisine tülay hanım talip olarak geldi. Tülay hanım dans etmeyi seven birisi olarak kendini tanıtırken Ankara’dan katılıyor  sinan bey gibi dans etmeyi çok sevdiğini belirterek orkestra eşliğinde dans etti. İkilimiz bu karşılıklı dans ettikten sonra sinan bey tülay hanımla çay içmeye karar verdi.

Tülay Hanımın ikizi Gülay hanım Murat Beye talip olarak geldi Gülay hanım 35 yaşında ankarada ikamet ediyor dünkü yayında murat bey gibi şarkı söyleyerek stüdyoya geldi Yengeç burcuna mensup evde iken kendisini izlediğini kibar ve naif bir yapısı olduğu ve olgun bir kişiliği olduğunu düşündüğü için kendisine talip olarak geldiğini söyledi. Paravan açıldıktan sonra Murat Bey yeni talibi gülay hanıma  görüşmeleri arasında gülay hanım 35 yaşında olmasına rağmen göstermediğini düşündüğünü söylemesine karşın murat bey talibine daha yüksek bir yaşı göstermesini söylemesine rağmen bir çay içmeye karar verdiğini söyledi.

Cansu İlgar cephesinde bugün yaşananlar dünkünün devamında cansu ilgarın başka bayanlarla görüştüğünü hatta dünkü yayından sonrada iletişimde bulunduğunu belirtirken ilgar bu durumun gerçeği yansıtmadığını cansunun kendisini yalnız bıraktığını bu nedenle ilişkilerinde problem olduğunu belirtirken cansu eskiden locada olan bir bayanla görüştüğünü söylerken ilgar bu durumu kabul etmedi. Görüşme sonunda ikilimiz ilişkilerini sonlandırma kararı aldıklarını açıkladı.

Geçtiğimiz sezon esra erol programına evlenmek için katılan Şahan bey bu sezon Zuhal Topal programına naza talip olarak katıldı ziraat mühendisi olan şıklığa önem verdiğini naz hanımın kendi kriterlerine uyum sağladığını düşündüğü için kendisine talip olarak geldiğini söyledi.

Hanifenin bugünkü talibi orhan kendisine duvak ile talip oldu bu jesti için teşekkür eden hanife kararının olumsuz olduğunu belirtmesi locadan kendisine eleştiriler gelmesine sebep oldu.

Melisa Melih ikilimiz dün yayından sonra güzel vakit geçirmelerine rağmen cansu dün akşam melihle zeliha ile görüştüğünü bu durumun samimiyetini sorgulamasına neden olduğunu belirtmesinin ardından zeliha dün melihin kendisi ile konuştuğunu ve kendisine talip olarak çıktığı zaman kabul edip etmeyeceğini sorduğunu söylediğini belirtirken melih bu yaşanan durum karşısına zeliha ile konuşurken şakalaştığını ciddi olmadığını söyledi. Locadan gelen yorumlar sonunda melisa melihe bir şans vermek istediğini belirterek ilişkilerine devam etme kararı aldı.

Zuhal Topal 25 Ağustos, Zuhal Topal Son Bölüm izle, Zuhal Topal 25 Ağustos 2016 izle, Zuhal Topal 25.08.2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın