302 Found

302

Found

The document has been temporarily moved.


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.


Zuhal Topal 25 Şubat 2016 Songül Babası


Zuhal Topal 25 Şubat 2016 

Ziya Bey iran asıllı Meryem hanım talip oldu bu görüşme öncesinde seher hanım söz alarak ziya bey ile dün görüştüklerini ve kendisine evlilik teklifinde bulunduğunu söylerken ziya bey böyle bir şeyin olmadığı sadece çay içtiklerini söyledi yeni talibi Meryem Hanım 46 yaşında daha önce evlilik yapmış bir çocuğu var ziya beyin deli dolu hallerini beğendiği için talip olarak geldi paravan açıldıktan sonra çay içme teklifini kabul ederek canlı odaya geçtiler. Dün Hanife Ali görüşmesinde hanife olumlu yanıt vermişti dünkü görüşmeden iletişim halinde oldukları yayından sonra telefon numaralarını birbirine verdiklerini annesi ile görüştüğünü Aliyi çok beğendiğini fakat kendi annesinin bu olaya olumlu görüş vermediğini bu nedenle Aliye kararının olumsuz olduğunu söylediğini kendisinin işi nedeni ile buraya gelemediğini neticede anne engelinden dolayı cevabı olumsuz oldu.  Dilara ve Arda görüşmesinden sonra karar anına geldiklerinde dün yayından sonra görüştüklerinde kendisine  kriterlerine uymadığı ama kendisini beğendiğini görüşebileceğini dile getirmiş lakin dilaranın cevabı olumsuz oldu.

Yasemin Şenol görüşmesinde Şenol bey 43 yaşında istanbul Bayrampaşa’da ikamet ediyor fayans işinde çalışıyor tek başına yaşıyor daha önce bir evlilik yapmış çocuğu yok en büyük isteği bir evlat sahibi olmak istediğini söyledi. Yasemin Hanım yeni talibinin kriterlerini karşılamadığı için kararının olumsuz olduğunu kendisinin tek isteğinin ise ikinci evliliğinde aşk evliliği yapmak istediğini bu nedenle ikinci kez hata yapmak istemediğini dile getirdi.

Zuhal Topal 25 Şubat, Zuhal Topal Son Bölüm izle, Zuhal Topal 25 Şubat 2016 izle, Zuhal Topal 25.02.2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın