Zuhal Topal 31 Ağustos 2016 Hanifenin Açıklaması


Zuhal Topal 31 Ağustos 2016  Cansu Güven

Güven cansuya talip olmuş ve ilk intibası olumlu olmuş beraber tanışmaya karar vermişlerdi bugünkü yayında ise çiftimizden güven bey her şey çok güzel iken tek bir lafı yüzünden bu duruma olumsuz olduğunu baktığını söylerken cansu hanım ise yayından sonra elinden telefonu düşürmediği kendisi ile ilgilenmediğini üstüne çocuk istemediğini dile getirmesi kendisini şaşırttığını zira kendisini bilerek talip olarak gelen kişinin böyle taleplerde bulunmasını anlamadığını dile getirirken güven bey bu sözlerin doğru olmadığını dile getirdi. Cansu talibinin stüdyoda farklı konuştuğunu fakat baş başa kaldıklarında farklı olduğunu dile getirdi.

Naz’ın bugünkü talibi Musa bey oldu 22 yaşında izmirde ikamet ediyor kendisi bugünkü yayına taliplerini bulmak için geldiğinde naz hanımı stüdyoda görünce ona talip olmak istediğini söyledi bu durum şaşkınlıkla karşılanırken daha sonraki açıklaması durum netliğe kavuşmuş oldu. Paravan açıldıktan sonra naz yaş kriterine uymadığından dolayı cevabı olumsuz oldu.

Döndü ve Birkan görüşmesinde ise Döndü antalyadan kendisine talip olarak gelen döndüye cevabı olumsuz oldu bunun nedeni ile aile konusunda anlaşamadıklarını dile getirirken döndü kendisi için olumlu duygulara sahip olmasına rağmen birkan’ evlendikten sonra eşinin bir süre sonra ailesi ile birlikte yaşamasını istediğini bunun kabul görmediği takdirde cevabı olumsuz olacağını belirtti.  Birkan ile Nazın arasında tartışma yaşandı birkan nazın kendisi ile uğraştığını ve mesaj atmasının altında nazın aklında kendisinin olduğunu söylerken Bahanın bu konuşmaya dahil olarak birkan ile tartışması üzerine zuhal topal duruma müdahale ederek birkanın bu duruma müdahil olup nazı savunmasının altında neler yattığını sorması baha beyi zor durumda bıraktı.

Hanife zuhal topalın programında olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyerek sözlerine başladı kendisine talip olarak gelen Erhan’ın esra erol programında kendisine seslendiğini ve cevap verme hakkını kullanmak için açıklama yapmak istediğini söyledi yayından sonra kendisini sabaha kadar aradığını ve en sonunda onu engellediğini bunun yanında sevgi ve çağrı için ise arkadaşlığının kendisi için önemli olduğunu iyi niyetinin suistimal edildiğini düşündüğünü söyledi. İnsanların bu programın başarısını çekemediklerini bu nedenle uğraştıklarını kendisinin bu programda talibini beklediğini söyledi.

Hanifenin talibi Gaziantepten resul oldu 22 yaşında tekstil işi ile uğraşıyor

Zuhal Topal 31 Ağustos, Zuhal Topal Son Bölüm izle, Zuhal Topal 31 ağustos 2016 izle, Zuhal Topal 31.08.2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın