302 Found

302

Found

The document has been temporarily moved.


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.


Zuhal Topal Birkan Eda 22 Eylül 2016


Zuhal Topal 22 Eylül 2016 Eda Birkan Yeni Bir İlişkiye Başladı

birkan-edaZuhal Topal Dünkü programda birkana talip olarak gelen Eda 20 yaşında istanbul’da ikamet ediyor satış pazarlama müdürü kısa bir görüşme yaptığı zaman paravan açılır açılmaz hayır demişti bu kararı şaşkınlıkla karşılanmıştı zira öncesinde güldenle olan tartışmasından dolayı çok sinirlendiği için böyle bir karar verdiğini belirtmişti. Dünkü yayından sonra birkan dayısı ile görüştüğü zaman edanın kendisine çok uygun olduğunu neden kabul etmediğini sorduğunu ve hemen o kişi ile iletişime geçip kabul etmesini nasihat ettiğini belirtti. Bunların yanında daha önce birkana talip olan gülden ile eda çocukluk arkadaşı olduğunun gülden tarafından söylenmesi başta tuhaf karşılansada sonrasında programdan çok öncesinde eda birkanın sosyal medya üzerinden tanıştıklarını birkanın zor döneminde onunla dertleştiğini dünkü yayından sonra edanın birkana yazdığını ve kendisini neden ret cevabını sormasının ardından geçmişi hatırlatması ile birlikte birkan eda ile olan muhabettini anımsadığını ve programda hayır demesinden dolayı pişman olduğunu belirtti.

Birkan Eda’dan ilişkileri boyunca neler istediğini edaya söylerken locadakiler çok fazla kısıtlama yaptığı yönünde eleştiri yaparken birkan kendisinin kişiliğinin bu olduğunu söyleyerek açıklama yaptı.
birkan eda çifti, zuhal topal eda birkan

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Nelo Candy Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın